Vydáno: 20.8.2018
p.k.Solvent

Majitel Tety posílil manažerský tým

    Praha 20. srpna 2018 - Společnost Solvent ČR, která provozuje největší českou síť drogerií pod značkou Teta, oznámila nástup dvou nových členů manažerského týmu. Novým personálním ředitelem byl jmenován Jan Doleček (44). Do pozice ředitele procesů a IT nastoupil Marcel Vyzibla (42).

    „Seznamuji se s lidmi a fungováním celé skupiny. Mým hlavním úkolem bude připravit novou personální strategii včetně programu pro vzdělávání a další rozvoj zaměstnanců,“ řekl nový personální ředitel Jan Doleček. Do Solventu přešel z francouzské skupiny Atalian, kde měl na starosti personální politiku ve všech jejích firmách v ČR, interní komunikaci a poakviziční organizační rozvoj. V roli personálního ředitele působil ve společnostech Skanska a CET 21. Na různých HR pozicích dříve pracoval také pro Vodafone nebo T-Mobile.

    „V nejbližších týdnech náš tým čeká analýza a převzetí všech interních procesů. Musíme úspěšně dokončit zavedení nového podnikového informačního systému a zaměřit se na rozvoj technologií pro podporu zaměstnanců i zákazníků,“ uvedl Marcel Vyzibla. Profesní kariéru v oblasti řízení a změn firemních procesů zahájil ve společnosti T-Mobile, kam nastoupil v roce 2002. Postupně zde působil v řadě manažerských pozic, naposledy jako ředitel podpory provozu B2B zákazníků pro Českou republiku a Slovensko.

    Skupina Solvent ČR je lídrem drogistického trhu. Kromě velkoobchodu provozuje maloobchodní síť TETA drogerií s 530 prodejnami a síť TOP drogerie s téměř 270 prodejnami. V loňském roce vstoupil Solvent na trh s další obchodní značkou – TETA lékárna. V celé skupině pracuje celkem více než 3 000 zaměstnanců.

Kontakt: