Vydáno: 8.12.2008
Karlovarské minerální vody

Úřad vlády ČR si vybral vodu

    Praha 8. prosince 2008 – Předsednictví ČR v Radě EU bude na všech zasedáních na vládní i ministerské úrovni v České republice i v Bruselu provázet minerální voda Mattoni. Společnost Karlovarské minerální vody (KMV), její výrobce, zvítězila ve výběrovém řízení vypsaném Úřadem vlády ČR, a stala se tak oficiálním dodavatelem minerálních i pramenitých vod pro zasedání po celou dobu našeho předsednictví.

    „K českému předsednictví nepochybně patří i tradiční české výrobky,“ uvedla Jana Hendrichová, náměstkyně místopředsedy vlády Sekce pro předsednictví ČR v Radě EU. „Pokud jde o vody, vyhověla společnost KMV stanoveným kritériím na kvalitu, obchodní podmínky a požadovanou pružnost dodávek ve všech ohledech,“ dodala.

    Společnost KMV, jako jeden z předních evropských producentů nealkoholických nápojů, získala možnost potvrdit dobrou pověst českého potravinářského průmyslu ve světě. „Jsme hrdí, že se česká vláda rozhodla pro Mattoni, která tak bude reprezentovat Českou republiku při předsednictví v Radě Evropské unie. Uděláme maximum proto, abychom přispěli k úspěchu organizačního úsilí vlády,“ uvedl Alessandro Pasquale, generální ředitel KMV.

Kontakt: