Vydáno: 25.1.2001
Avaya

Komunikační systém budoucnosti pro mistrovství Evropy v krasobruslení 2001

  Bratislava/Praha 25. ledna 2001 - Multimediální systém pro potřeby mistrovství Evropy v krasobruslení v Bratislavě od 21. do 28. ledna zabezpečila americká společnost Avaya prostřednictvím své slovenské pobočky Avaya Slovakia. Ten umožňuje faxovou a telefonickou komunikaci organizačního výboru a akreditovaných novinářů.

  „Srdce systému jede v rytmu konvergence,“ uvedla Katarina Stankova, marketingová manažerka Avaya ve Slovenské a České republice. „Stejně jako se v krasobruslení všestrannost závodníků zvyšuje, směřuje i vývoj telekomunikačních zařízení k úplnému sloučení hlasové a datové komunikace. Komunikační systém pro mistrovství splňuje požadavky na konvergenci a garantuje kvalitu přenosu.“ Stanková současně ocenila přínos slovenských společností, které se na vybudování komunikačního systému podílely. „Naše firmy udělaly na cestě do Evropy stejně jedinečný skok jako byl trojitý axel Róberta Kažimíra,“ dodala.

  Použitá ústředna Definity ECS G3si zpracovává hlas, data a video a umožňuje integraci s prostředím IP a ATM. Je složena z 24 digitálních a téměř 100 analogových poboček a poskytuje jeden vstupní a dva výstupní dvoumegabitové toky. Výstupy zpracovává v reálném čase tarifikační systém ATECO , který dodala společnost ATT Žilina. Ten poskytuje okamžitý přehled o telekomunikačních nákladech.

  Avaya (www.avaya.cz), bývalá skupina Enterprise Networks společnosti Lucent Technologies, sídlí v Basking Ridge ve Spojených státech a poskytuje komunikační systémy obchodním společnostem a vládním agenturám. Nabízí produkty a služby v oblastech hlasové komunikace a datové komunikace, řízení vztahů se zákazníky (CRM) a zároveň je přední společností v prodeji systémů v oblasti messagingu a strukturované kabeláže.

  ATT Žilina (www.att.sk), obchodní partner společnosti Avaya, zabezpečuje prodej, montáž a servis telekomunikačních zařízení a strukturované kabeláže Systimax, tarifikační programy, poradenskou činnost v oblasti telekomunikačních a datových sítí a elektro.


  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jiří Šebek
  Tel.: 02/2421 1220
  GSM: 0602/661336
  jiri_sebek@cz.bm.com

Soubory ke stažení:

Document Icon ME_Kras_2_cz.doc