Vydáno: 17.5.2013
UPS

Jens Poggensee povede evropskou nákladní přepravu UPS

  BRUSEL/PRAHA, 17. května 2013 – UPS oznámila, že Jens Poggensee byl jmenován viceprezidentem UPS pro nákladní přepravu pro oblast Evropy. Poggensee má 32leté zkušenosti v oboru dopravy a bude zodpovědný za strategii, výkonnost a růst tržeb nákladní přepravy ve více než 120 zemích a teritoriích Evropy, Středního východu a Afriky. Jens Poggensee bude odpovědný nedávno jmenované prezidentce UPS Europe Cindy Miller.

  Divize nákladní přepravy zajišťuje prodej a provoz služeb letecké, námořní a specializované přepravy prostřednictvím technologicky vyspělých řešení zaměřených na zákazníky.

  „Jens Poggensee úspěšně působil na mnoha pozicích v rámci naší společnosti,“ uvedla Cindy Miller. „Jeho bohaté zkušenosti a hluboká znalost produktů, provozu a přepravní sítě jsou nezbytným předpokladem pro naplnění strategie celé divize, která našim klientům pomůže uspět na dnešním globalizovaném trhu,“ dodala.
  UPS je v oblasti nabídky služeb nákladní přepravy lídrem v oboru. Díky spolehlivosti integrovaného expresního přepravce spojené s flexibilitou nákladní přepravy UPS nabízí řešení šitá na míru potřebám zákazníků, kteří hledají jednoduchá i komplexní řešení.

  Poggensee (51), rodák z německého Hamburku, svoji kariéru v dopravě zahájil v roce 1981. Pro UPS pracuje od akvizice firmy Menlo Worldwide Forwarding v roce 2004. Zastával různé manažerské pozice v oblasti provozu, prodeje a marketingu na národní i regionální úrovni. Působit bude v ředitelství UPS Europe v belgickém Bruselu.

  „Těším se na možnost napomáhat rozvoji globálního obchodu našich klientů. Nákladní přeprava je nedílnou součástí naší komplexní logistické nabídky, díky které mohou zasilatelé efektivně a spolehlivě dodávat na světové trhy,“ uvedl Poggensee. „Naše nákladní přeprava umožňuje firmám jakékoli velikosti a z jakéhokoli oboru rychlejší přístup na trh, více obchodních přílPežitostí včetně větší konkurenceschopnosti.“

  Jens Poggensee nahrazuje Terryho Sambrooka, který odchází do důchodu.

  UPS (NYSE: UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. Své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com, korporátní blog naleznete na blog.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com/RSS.

Kontakt: