Vydáno: 28.2.2019
UPS

UPS je jedničkou v nákladní přepravě, tvrdí srovnávací studie Mastio & Company

  NÁKLADNÍ PŘEPRAVA UPS STOJÍ PODLE MÍNĚNÍ ZÁKAZNÍKŮ V ČELE ODVĚTVÍ

  • Nákladní přeprava UPS (Freight Forwarding) byla označena za jedničku v odvětví v průzkumu Performance Benchmarking Award 2018, který provedla společnost Mastio & Company mezi 1500 manažery v oblasti celosvětové nákladní přepravy
  • Podle reakce respondentů poslední vylepšení přepravní služby Flex® Global View nabízejí zákazníkům snadnější přístup k přepravním operacím v rámci jejich globálního dodavatelského řetězce

  ATLANTA, 28. února 2019 – Společnost UPS (NYSE: UPS) byla označena jedničkou v oblasti nákladní přepravy v rámci 6. ročníku srovnávací studie společnosti Mastio & Company zaměřené na výkonnost odvětví. Nezávislá studie měří hodnotu pro zákazníky a jejich loajalitu a vychází z pohovorů s více než 1500 rozhodovacími pracovníky z celého světa.

  „Nákladní přeprava UPS pozorně naslouchá svým zákazníkům, zejména malým a středním firmám, a v návaznosti na to, co říkají, přizpůsobuje také své služby a firemní kulturu,“ řekl Philippe Gilbert, prezident UPS Supply Chain Solutions. „Udělení tohoto respektovaného oborového ocenění je potvrzením mimořádného úsilí našich zaměstnanců po celém světě, jehož výsledkem je také mimořádný přínos nákladní letecké a zaoceánské přepravy do provozního zisku v posledním čtvrtletí roku 2018.“

  Studie společnosti Mastio identifikuje oblasti s největším přínosem pro zasilatele a řídící pracovníky včetně metrik zaměřených na správu bezpečného řetězce, včasné doručení a provozní výkonnost. V těchto oblastech byla UPS označena za lídra. Manažeři v oblasti nákladní přepravy také označili sledování zásilek a včasná upozornění za kritické prvky, které jsou rozhodující pro spokojenost a vytváření hodnot pro jejich firmu.

  V reakci na tyto preference zákazníků celosvětová nákladní přeprava UPS představila vylepšení platformy Flex Global View pro mnohoúrovňové sledování zásilek a objednávek s viditelností napříč režimy. Společnost UPS uvádí aktualizace platformy zhruba každých šest týdnů, naposledy představila vylepšení u přístrojové desky pro podávání zpráv a rozšíření podporovaných jazyků.

  Nejnovější aktualizace umožňují zákazníkům snadnější přístup k informacím o dodavatelském řetězci zahrnující údaje o zásilkách, celních záznamech, skladových zásobách a objednávkách.
  Tato vylepšení zahrnují:
  • Nové zobrazení na přístrojové desce, které umožňuje rychlejší přístup k datům o dodavatelském řetězci
  • Nové funkce pro vytváření přehledů, které využívají nástroje pro vizualizaci aktuálních dat
  • Podpora španělštiny, francouzštiny a mandarínštiny

  „Díky rostoucí sofistikovanosti dodavatelských řetězců může UPS s pomocí tohoto významného technologického nástroje snadněji navigovat své zákazníky v komplikovaném světě globálního obchodování,“ říká Mike Harrell, prezident UPS Europe pro oblast nákladní přepravy. „Společně s našimi odbornými znalostmi v oblasti celnictví, kde je UPS největším světovým zprostředkovatelem celního odbavení, řešení pro dodavatelské řetězce, jako je Flex Global View, minimalizuje riziko a maximalizují úspěch našich zákazníků.“

  S využitím nejnovějších nástrojů pro vizualizaci dat bude domovská stránka systému Flex Global View nabízet aktuální shrnutí přepravních transakcí v rámci dodavatelského řetězce, umožní tak snadno a rychle vytvořit přehled údajů o konkrétních zásilkách či celních položkách. UPS bude zavádět vylepšení Flex Global View v průběhu letošního roku. Další informace o aplikaci Flex Global View naleznete na http://www.ups-scs.com/tools/fgv/index.html.

  Společnost UPS

  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Fungování firmy stojí na principech udržitelnosti – vůči zákazníkům, životnímu prostředí a komunitám na celém světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Společnost UPS byla časopisem Newsweek označena za nejvíce zákaznicky orientovanou americkou firmu (America’s Best Customer Service) v oblasti zasilatelství a distribuce; podle časopisu Fortune je firma Nejhodnotnější značkou v dopravě; UPS je mezi dalšími prestižními žebříčky a oceněními vysoce hodnocena v oblasti sociální odpovědnosti podle žebříčku JUST 100, indexu Dow Jones Sustainability World a kvocientu Harris Poll Reputation. Informace o společnosti jsou k dispozici na ups.com nebo pressroom.ups.com, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Firemní eNewsletter UPS Horizons zaměřený na trvalou udržitelnost je na ups.com/sustainabilitynewsletter. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici také prostřednictvím Twitteru na @UPS_News.

Kontakt: