Vydáno: 4.7.2001
Jim Beam

Regionální TZ: 10.000 dolarů pro kamarády z Českého Brodu

  Český Brod 4. července 2001 – Do Českého Brodu na hudební festival Rock for People přijede tento víkend Jim Beam Bar Car, klasický americký jídelní vůz přenesený protentokrát z vlakových kolejí na silnice. Interiér vozu, který je na délku dlouhý téměř čtrnáct metrů a na šířku měří přes čtyři metry, prošel ovšem oproti klasickému vzezření známému z amerických filmů zásadními úpravami. Návštěvníci v něm najdou plně vybavený bourbon bar, ale také spoustu her jako minibasketbal, pool, pinball, air hockey a šipky. Bar Car bude v Českém Brodě hledat partu kamarádů, kteří uspějí v soutěžích na jeho palubě. Hlavní výherci, kteří se do finále nominují z regionálních kol probíhajících po celé republice, mají šanci vyhrát 10.000 USD.

  „Dát si bourbon a zahrát si pod širým nebem, to už není jen Amerika,“ řekl Vladimír Herink, manažer značky Jim Beam ve společnosti Maxxium, která je výhradním distributorem značky Jim Beam v České republice. „Od roku 1872, kdy se v Americe objevil první bar „na kolečkách“, jsme hodně pokročili v technologiích a vybavení, kouzlo se ale nezměnilo, zůstalo stejné,“ dodal Herink.

  Klání o hlavní cenu v soutěži nazvané „Real Friends Challenge“ proběhlo už v Praze, po Českém Brodu zamíří Bar Car do Karlových Varů, kde bude po celou dobu Filmového festivalu stát na Divadelním náměstí. Finále celorepublikové soutěže proběhne jako doprovodná akce Jim Beam Music Festivalu na Malé Skále u Turnova.

  Jim Beam Bar Car po skončení svého měsíčního letního turné po České republice odjede do Rakouska a Maďarska.

  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Markéta Pravdová
  email: marketa_pravdova@cz.bm.com
  Tel: 02/2421 1220
  Fax: 02/2421 1620

Soubory ke stažení:

Document Icon 10.000USD_ČeskýBrod.doc