Vydáno: 3.8.2009
Lufthansa

Na hřiště už jen letecky

    Společnosti Lufthansa a SWISS zveřejnily speciální nabídku pro golfisty

    Všichni golfisté plánující leteckou cestu z Prahy na světová hřiště nyní mají možnost využít speciálních podmínek pro přepravu bagu s holemi. Společnosti Lufthansa a SWISS totiž do konce září nabízejí přepravu bagu na vybraných letech z Prahy zdarma.

    Golfisté tak nemusí platit za leteckou přepravu holí například do Edinburgu na hřiště St. Andrews nebo do Lisabonu, míří-li do golfového rezortu Praia d’el rey. V aktuální nabídce nechybí ani lety do portugalského města Faro, v jehož bezprostřední blízkosti je golfový rezort San Lorenzo nebo do španělské Malagy s hřištěm Marbella. Nabídka se vztahuje i na dálkové lety do Dubaje, Kapského města, Bangkoku nebo Los Angeles, kde se golfistům nabízí například možnost zahrát si na věhlasném hřišti Pebble Beach. Zpáteční letenky včetně všech poplatků do Lisabonu lze u Lufthansy pořídit již za 3 850 Kč, Faro a Malaga jsou pak v nabídce od 4 550 Kč. Letenky do Los Angeles jsou u společnosti SWISS k dostání již za 16 400 Kč a do Dubaje za 11 700 Kč.

    Cestovat na golf se společnostmi SWISS a Lufthansa se vyplatí i po skončení této letní akce. Za poplatek 100 EUR lze pořídit roční členství v programu SWISS Golf Traveller, jehož členům SWISS i Lufthansa přepravují golfové náčiní (do 15 kg) bezplatně po celý rok. Členství v klubu se tak vyplatí již při jedné cestě do zámoří a zpět, standardní tarif pro přepravu holí je totiž 35 EUR za jednosměrný let po Evropě a 70 EUR za jeden let dálkový. Více informací o programu SWISS Golf Traveller včetně registračního formuláře je k dispozici na internetové adrese SWISS.COM/GOLF.

    Letenky do golfových destinací je možné rezervovat prostřednictvím internetu na adresách www.lufthansa.com a SWISS.COM. Pro bezplatnou přepravu golfových bagů, kterou společnosti Lufthansa a SWISS nabízejí v srpnu a září, je nutné po rezervaci letenky kontaktovat callcentra společností Lufthansa 234 008 234 nebo SWISS 234 008 229, kde bude potvrzena přeprava bagu zdarma. Tato nabídka platí pouze pro lety z Prahy do Edinburgu, Lisabonu, Fara, Malagy, Los Angeles, Dubaje, Kapského města a Bangkoku a vztahuje se na bagy nepřesahující hmotnost 15 kg. Přeprava sportovního náčiní zpět do České republiky se řídí pravidly a tarify v odletové destinaci.

Kontakt: