Vydáno: 19.7.2016
UPS

EXPRESNÍ SLUŽBA UPS WORLDWIDE EXPRESS™ POMÁHÁ FIRMÁM DORUČIT URGENTNÍ ZÁSILKY

  • Služba je nyní dostupná ve 117 zemích a teritoriích
  • Mezi nové destinace patří Barma, Albánie a Dominikánská republika
  • Nabízí garantované doručení následující pracovní den do 10:30, poledne nebo 14:00 v závislosti na destinaci

  ATLANTA, 19. července 2016 – Společnost UPS (NYSE:UPS) oznámila rozšíření své expresní služby pro doručení zásilek UPS Worldwide Express™ do 117 zemí a teritorií, nabídne tak možnost dřívějšího doručení. UPS doručuje více mezinárodních zásilek než kterýkoli jiný přepravce.

  Služba UPS Worldwide Express™ nabízí garantované doručení následující pracovní den do 10:30, poledne nebo 14:00 v závislosti na destinaci. Od začátku tohoto roku firma představila službu v dalších 52 zemích a teritoriích.

  Službu využívají maloobchodníci, průmysloví výrobci a high-tech a zdravotnické firmy a jejich zákazníci pro přepravu urgentních zásilek. Firmy s rychlou obrátkou zboží a firmy, které kvůli zvláštním akcím potřebují měnit objednávku na poslední chvíli, považují rychlost a spolehlivost této služby za nepostradatelnou.

  Ekonomové Světové obchodní organizace (WTO) předpovídají v tomto roce další růst obchodu a mají ještě větší očekávání ohledně příštího roku. Služba UPS Worldwide Express díky široké škále služeb pro přepravu spěšných zásilek nabízených zákazníkům tento růst usnadňuje.

  „UPS prostřednictvím investic do expanze propojení se světovými trhy vychází vstříc zákazníkovi. Služba UPS Worldwide Express™ umožňuje přednostní doručení urgentních zásilek všude na světě,“ uvádí Jim Barber, prezident UPS International. „Po poslední expanzi je služba dostupná ve 117 zemích, na které připadá celkem 95 procent celosvětového hrubého domácího produktu a 96 procent reálných importů.“

  Dominikánská republika se nedávno stala významným odbytištěm pro exportéry Spojených států díky bilaterální dohodě mezi těmito dvěma zeměmi. Také rozšíření o Albánii a dalších sedm zemí v Evropě nabízí firmám další možnoti rozšíření trhu a potvrzují závazek UPS podporovat růst v tomto regionu.

  Barma díky své jedinečné zeměpisné poloze mezi Čínou a Indií profituje z lepšího přístupu na světové trhy. Průměrný hospodářský růst byl podpořen meziročním navýšením obchodu a investic o více než 7 procent, přičemž tento trh má potenciál stát se mnohem významnějším hráčem v globální ekonomice.

  S cílem zpřístupnit službu UPS Worldwide Express také v dalších zemích UPS v roce 2019 plánuje investovat 2 miliardy dolarů do provozních činností v Evropě, které umožní rozšířit počet destinací, zkrátit dobu tranzitu a zvýšit celkovou kapacitu.

  Služba UPS Worldwide Express je součástí širšího portfolia expresních služeb UPS Express™, které nabízejí přepravní řešení pro mezinárodní zásilky s garantovaným přesným časem doručení zahrnující běžné celní odbavení.

  Charakteristika portfolia expresních služeb (UPS Express):
  • UPS Express Plus pro doručení v brzkých hodinách do 27 zemí
  • UPS Express pro doručení v poledne do 117 zemí a teritorií
  • UPS Express Saver pro doručení ke konci dne do 220 zemí a teritorií


  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com nebo na follow @UPS_News.

Kontakt: