Vydáno: 16.1.2007
Lufthansa

Do Pusanu s Lufthansou a s bonusem

  Letecká společnost Lufthansa zahájila prodej letenek na novou trasu z Mnichova do Pusanu, nejdůležitějšího přístavu v Jižní Koreji. Od 24. března bude na lince Mnichov – Soul – Pusan cestující třikrát týdně přepravovat letoun Airbus A340-300. Letenky do Pusanu zakoupené do 28. února společnost nabízí za speciální zaváděcí cenu 19 990 Kč pro lety z Prahy a 21 490 Kč pro lety z Brna. Ceny jsou bez poplatků a letištních tax.

  „Zavedením pravidelné linky do Pusanu rozšiřujeme naši již tak bohatou nabídku asijských destinací. Vzhledem k tomu, že v České republice a na Slovensku investuje mnoho korejských společností, předpokládáme, že nový spoj bude sloužit také právě jim,“ uvedla Dörte Klein, generální ředitelka společnosti Lufthansa pro Českou a Slovenskou republiku. Po předodletové registraci do 25. června na stránkách www.miles-and-more.com obdrží cestující ve věrnostním programu Miles & More dvojnásobný počet mil. Korporátní zákazníci získají v rámci programu Star Alliance Company Plus (také po registraci do propagační akce před odletem na www.staralliancecompanyplus.cz) dvojnásobný počet bodů. Včetně spoje do Pusanu nabízí Lufthansa týdně celkem deset pravidelných letů do Jižní Koreji, což je nejvíce ze všech evropských dopravců.

  Pusan je s téměř čtyřmi miliony obyvatel druhým největším městem v Jižní Koreji a světově významným obchodním přístavem s pátým největším překladištěm kontejnerů na světě. V Ulsanu, vzdáleném 70 kilometrů od Pusanu, se nalézá i nejdůležitější továrna automobilky Hyundai. V regionu jsou rovněž silně zastoupeny i softwarové firmy a významné loděnice. V roce 2002 hostil Pusan asijské hry, mistrovství světa v kopané a uchází se také o pořádání olympijských her v roce 2020.

  Letenky lze objednat v telefonickém rezervačním centru společnosti Lufthansa na čísle 234 008 234, na stránkách www.lufthansa.com, u cestovních kanceláří nebo přímo v prodejně letenek společnosti Lufthansa na pražském letišti. 

  [Tabulka v přiloženém dokumentu.]

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jan Laštovička
  GSM: +420 602 389 165
  E-mail: jan.lastovicka@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon do_pusanu_s_lufthansou.doc