Vydáno: 11.1.2010
BILLA ČR

BILLA pro vyšší komfort svých zákazníků

    Společnost BILLA zítra odstartuje sérii slevových akcí s názvem „Úterý Vás potěší“. Zákazníci tak každé úterý najdou zboží jednoho sortimentu zlevněné o dvacet procent. Slevové úterý je výsledek přání zákazníků společnosti BILLA. Tímto umožní BILLA zákazníkům nakupovat ještě výhodněji, protože sleva platí i na zboží nabízené v akci.

    „Načasování slev právě na úterý nezvolila BILLA náhodou“, řekl vedoucí marketingu Michal Beneš. „Zákazníci do našich prodejen směřují každý den, ale v pátek a o víkendu je jich přece jen více. Nakupování v méně exponovaných dnech je určitě přínosem, zákazníci kromě atraktivních cen jistě ocení i pohodlnější nákup v klidu a bez stresu,“ uvedl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. Nově zahájená akce má za cíl samozřejmě splnit přání našich zákazníků, rozložit rovnoměrněji nákupy a v důsledku zvýšit spokojenost a nákupní pohodlí zákazníků.

    Typ zlevněného zboží bude každý týden jiný a sleva se bude pokaždé týkat vybrané skupiny zboží. Toto úterý BILLA o dvacet procent sníží cenu všech prodávaných čajů, včetně bio čajů pod značkou „Naše Bio“. Informace o zlevněné skupině zboží zákazníci najdou vždy v pondělí na internetové adrese www.billa.cz a v denním tisku nebo ve vysílání celostátních rádií. V úterý je v prodejnách na cenově zvýhodněné zboží bude upozorňovat speciální označení. Dvacetiprocentní sleva z ceny nákupu bude zákazníkům odečtena při placení u pokladny.

    Další novinkou je i skutečnost, že akční letáky od letošního roku vycházejí již ve středu s platností do dalšího úterý.

    Společnost BILLA v České republice v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků a provozuje 196 prodejen. Z hlediska četnosti provozovaných supermarketů se tak BILLA řadí mezi řetězce s jednou z nejhustších sítí prodejen v České republice.

Kontakt: