Vydáno: 3.3.2004
GTS

Domácnosti mají u GTS zastání

    Praha 3. března 2004 – Novým ředitelem pro rezidenční segment se ve společnosti GTS stal od 1. března 2004 Miloš Mastník. Jeho hlavním úkolem je vybudovat nový systém péče o telekomunikační potřeby domácností, malých a domácích firem, zvýšit přehlednost nabídky produktů a služeb a zavést inovativní kanály prodeje pro tento segment českého telekomunikačního trhu.

    Do GTS přichází Miloš Mastník z Českého Telecomu, kde působil od roku 2000. Na pozici výkonného ředitele pro řízení produktů zodpovídal za celé porfolio produktů s celkovými tržbami v řádu 30 miliard korun. Jeho hlavním přínosem v této pozici byla zásadní změna orientace firemní strategie na trh namísto prosazování technologické převahy. Významným způsobem se podílel rovněž na zavádění ADSL na český trh.

    Miloš Mastník je ženatý. Mezi jeho koníčky patří sport (volejbal, lyžování, golf), rocková hudba a cestování.

    Společnost GTS CZECH působí na českém trhu od roku 1991 a poskytuje firmám i domácnostem v České republice kompletní portfolio telekomunikačních služeb. Jako první v ČR zavedla přístup k internetu pro domácnosti za paušál. Je největším alternativním operátorem a důsledně prosazuje liberalizaci českého telekomunikačního trhu. Společnost je držitelem certifikátu kvality ČSN EN ISO 9001:2001.

Soubory ke stažení:

Document Icon Mastnik_Milos.doc Document Icon Mastnik_Milos.JPG