Vydáno: 6.8.2015
UPS

UPS JMENOVALA NOVÉHO COUNTRY MANAGERA PRO ČESKOU REPUBLIKU, SLOVENSKO A UKRAJINU

    Praha, 6. srpna 2015: Společnost UPS oznámila jmenování Marcina Krzaka (38), novým country managerem pro Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu se sídlem v Praze. Krzak, původem z Polska, bude zodpovídat za vedení více než 500 zaměstnanců a řízení zasilatelských služeb v regionu, který zahrnuje Českou republiku, Slovensko a Ukrajinu. Ve funkci nahradil Pavla Adamovského, který na stejné pozici působil od roku 2006 a nyní nastoupil na pozici country managera UPS Polsko.

    „Jmenování zkušeného manažera, jakým je Marcin Krzak, podtrhuje naše úsilí povyšovat především zaměstnance z vlastních řad,“ říká Cindy Miller, ředitelka UPS Europe. „Na svou novou pozici přináší bohaté zkušenosti z provozu a jsem přesvědčena, že pod jeho vedením budou naši zákazníci v České republice, na Slovensku a Ukrajině i nadále profitovat z našich schopností poskytovat spolehlivé propojení s globálními trhy.

    Marcin Krzak nastoupil do UPS Polsko v roce 2005 jako Logistics Manager. Již o rok později byl jmenován výkonným ředitelem UPS SCS Polsko s odpovědností za veškeré aktivity v pozemní, námořní a letecké přepravě. V roce 2007 byl jmenován operations managerem UPS Polsko. Do jeho kompetence spadalo řízení veškerých operací spojených s přepravou zásilek a nákladní přepravy na celém území Polska.

    „Příležitost vést obchodní aktivity UPS na těchto významných trzích je velmi lákavá,“ říká Krzak. „Mé zkušenosti a podpora profesionálních místních týmů jsou zárukou, že UPS bude i nadále poskytovat spolehlivá a inovativní řešení, na jaké jsou klienti v České republice, na Slovensku a Ukrajině zvyklí,“ doplnil.

    UPSUPS (NYSE: UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění ve světě obchodu. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na Longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com.Kontakt: