Vydáno: 14.12.1999
CME

Valná hromada CME schválila sloučení akcií

  Hamilton (Bermudy)/Praha 14. prosince 1999 – Valná hromada společnosti Central European Media Enterprises dnes schválila návrh na sloučení akcií společnosti CME v poměru 1 nová akcie ku 8 starým. Akcie CME kotované na americké elektronické burze NASDAQ pod zkratkou CETV budou tedy obchodovány i nadále. Veškeré návrhy předložené valné hromadě byly schváleny většinou hlasů. Žádné další návrhy mimo ohlášenou agendu jednání nebyly předloženy k diskusi.

  „Průběh valné hromady byl klidný a návrhy předložené vedením společnosti se setkaly s plnou podporou,“ prohlásil Fred T. Klinkhammer, prezident a výkonný ředitel společnosti CME. „Pozice Ronalda S. Laudera jako většinového akcionáře společnosti CME a součastně předsedy jejího představenstva zůstala samozřejmě zachována. Ronald S. Lauder CME plně kontroluje,“ dodal.

  Ve snaze zajistit větší účast zástupců místních partnerů CME na vedení společnosti byli generální ředitelé televizních stanic vlastněných či provozovaných CME v jednotlivých zemích přizváni do představenstva jako plnoprávní členové.  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Michal Donath
  Tel.: 02/2421 1220
  Fax: 02/2421 1620

Soubory ke stažení:

Document Icon reverzni.doc