Vydáno: 19.6.2018
UPS

UPS podpoří T-Mobile Olympijský běh

  PRAHA 20. června 2018 – Společnost UPS (NYSE: UPS) oznámila, že jako hlavní poskytovatel logistických služeb podpoří T-Mobile Olympijský běh, který se dnes uskuteční na různých místech České republiky. Firma rozvezla startovní balíčky do 300 škol, které se do běžecké akce organizované Českým olympijským výborem zapojily. Olympijského běhu se na různých místech republiky zúčastní zhruba 80 tisíc běžců, Zlatý závod v pražské Stromovce poběží také přibližně 40 zaměstnanců UPS.

  Část startovného jde na podporu České olympijské nadace. Její prostředky umožňují sportovní vyžití i dětem ze sociálně slabých rodin a dětských domovů.

  Cílem akce organizované u příležitosti oslav Mezinárodního olympijského dne je inspirovat k pohybu. „UPS je součástí každodenního života lidí v místních komunitách, ať jde o doručování zásilek či využití naší odbornosti při pomoci lidem v nouzi. Vážím si toho, že naši zaměstnanci si hodnoty firmy berou k srdci a pomáhají tomu, aby byl sport přístupný pro všechny,“ uvedl Marcin Krzak, country manager UPS Czech Republic.

  Společnost UPS vstoupila na český trh v roce 1992, kde působila nejprve prostřednictvím partnera Czech Parcel Service. Po akvizici tohoto dodavatele přepravních služeb v roce 1999 funguje již samostatně jako dceřiná firma UPS. Firma nabízí zákazníkům široké portfolio služeb zaměřených na přepravu zásilek a nákladní přepravu včetně smluvních logistických služeb.

  O společnosti UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici prostřednictvím Twitteru na @UPS_News.

Kontakt: