Vydáno: 12.9.2002
KPNQwest/GTS

GTS je zase GTS

  Praha 12. září 2002 – Společnost GTS/KPNQwest oznámila změnu svého názvu. Po definitivním sloučení společností GTS Czech a KPNQwest Czechia a rozhodnutí o kapitálovém vstupu společnosti Antel Holdings se nejvýznamnější český alternativní operátor opět vrací k názvu GTS.

  „GTS tu byla, je a bude,“ uvedl Milan Rusnák, generální ředitel GTS. „Ani naše cíle se nemění. Chceme i nadále hrát první housle mezi alternativními operátory a s novým vlastníkem to půjde ještě lépe. Profitovat z toho budou zejména naši zákazníci,“ dodal Rusnák. V letošním roce předpokládá GTS dosažení obratu
  2,4 miliard korun.

  Společnost GTS působí v ČR od roku 1991 a poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb. V prvním pololetí 2002 dosáhla zisku před úroky, odpisy a zdaněním (EBITDA) ve výši 214,4 milionu korun. Její tržby za stejné období činily 1,2 miliardy. GTS Czech je součástí skupiny GTS Central Europe, která poskytuje telekomunikační služby kromě České republiky také na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Rumunsku.

  Kontakt:
  KPNQwest / GTS
  David Duroň, marketingový ředitel a tiskový mluvčí
  Tel.: 02/96 157 376
  E-mail: david.duron@gtsgroup.cz

  Donath-Burson-Marsteller
  Radek Stavěl
  GSM: 0602-682 608
  radek_stavel@cz.bm.com

Soubory ke stažení:

Document Icon navrat_GTS.doc