Vydáno: 2.6.2004
Pfizer

České ženské superhvězdy začínají na B

  Praha 2. června 2004 – Největší sexappeal v Česku mají jednoznačně ženy s příjmením začínajícím na B. Nejpřitažlivější jsou Lucie Bílá, Kateřina Brožová a Lucie Borhyová. Vyplývá to z výsledků ankety, která se uskutečnila 11. května ve čtrnácti městech České republiky v Den sexuální vitality. Ten zorganizovalo Fórum sexuální vitality, které se zabývá osvětou v oblasti poruch erekce. Ankety se zúčastnilo 8 268 respondentů. Výsledky vyhodnocovala agentura Mr. Think.

  Kromě prvních tří míst se umístily na předních pozicích i Iveta Bartošová, Zuzana Belohorcová a Petra Buzková. Padesát procent nejvíce sexy žen v první dvanáctce má tedy příjmení začínající právě na toto písmeno. Podle respondentů disponuje mezi českými muži největším sexappealem Tomáš Hanák, Karel Gott a Václav Klaus.

  V anketě se projevil také fenomén Superstar. Čtrnáctou příčku obsadil Sámer Issa, Ondřej Brzobohatý se umístil na dvaadvacátém místě a s přehledem tak porazil svého otce Radoslava Brzobohatého, který byl až čtyřicátý. Z dívek usilujících o titul české Superstar se v průzkumu kupodivu neumístily žádné.

  Ivan Tomek z agentury Mr. Think při hodnocení dalších otázek ankety říká: „Celkem 43 % žen tvrdí, že jsou pravidelně líbány na prvního máje, stejnou skutečnost přiznává ale jen 33 % mužů. Otevřenou otázkou tedy zůstává, kdo líbá těch přebývajících deset procent českých žen.“

  V dalších otázkách hodnotili respondenti nejvíce sexy oblečení. Ženy přitahují muži formálně i neformálně oblečení, muže naopak ženy zčásti svlečené, v prádle, plavkách a vyzývavém oblečení. Jako nejvíce sexy označili účastníci ankety u svých protějšků oči. Ženy daly na další dvě místa pozadí a vůni, muži prsa a zadeček. Zajímavé je, že na první schůzce se každé pohlaví stará spíše o pohodlí toho druhého. Proto ženy navrhovaly jako vhodné místo setkání restauraci nebo bar a muži kavárnu či cukrárnu. Muži a mladší věkové skupiny tvrdí, že na jaře mají větší zájem o sex.

  Kompletní zpráva z průzkumu je k dispozici na stránkách www.erekce.com. Další informace k průzkumu lze získat na modré lince 844 500 844.

Kontakt: