Vydáno: 4.2.2011
Lufthansa

Přes 50 tisíc cestujících Austrian Airlines využilo v roce 2010 svou palubní vstupenku pro slevy nejen na kulturu a zábavu

    Přes 50 tisíc klientů společnosti Austrian Airlines využilo v loňském roce své palubní vstupenky na slevy u široké škály partnerských muzeí, restaurací a obchodů. Každý palubní lístek Austrian Airlines je totiž nejen vstupenkou na palubu letadla, ale také pozvánkou k atraktivním úsporám u více než padesáti rakouských a zahraničních institucí. Využít je lze na různé kulturní akce, nákupy, zábavu i stravování, a to do deseti dnů od letu s Austrian Airlines.

    Například ve Vídni mohou cestující za zvýhodněnou cenu navštívit známé muzeum Albertina, zámecký komplex Belvedere, Kunsthalle, muzeum moderního umění Mumok a mnohé další kulturní atrakce. Mezi nejnovější partnery tohoto programu patří budova Vídeňské secese, přírodovědné muzeum, muzeum užitého umění MAK i muzeum Madame Tussaud, které své brány poprvé otevře již letos v dubnu. Mezi zahraničními institucemi, v nichž držitelé palubních vstupenek Austrian mohou uplatnit slevu, jsou například newyorská Neue Galerie, vystavující rakouské a německé umění a design, nebo muzeum Peggy Guggenheimové v Benátkách.

    Palubní vstupenky slouží také jako poukaz na vídeňskou specialitu – kávu Melange v kavárně Meinl am Graben. Kávu zdarma za ně cestující dostanou i v kavárnách řetězce Meinl v Bělehradě, Istanbulu, Kyjevě, Pekingu a Moskvě, stejně jako v kavárně Landtmann v Tokiu.

    Držitel palubní vstupenky může slevu uplatnit v průběhu deseti dnů od uskutečněného letu. Může se přitom navíc jednat třeba o doklad o on-line odbavení nebo o palubní vstupenku na displeji mobilního telefonu. Kompletní informace o tom, jak slevu uplatnit, seznam partnerských organizací a aktuální nabídku je možné nalézt v posledním vydání palubního magazínu skylines nebo na adrese: www.austrian.com/boardingpass.

    Austrian Airlines létají z České republiky do Vídně z letišť v Praze a Ostravě. Společnost provozuje celkem 47 přímých letů týdně. Díky tomu mají tuzemští cestující plynulé spojení s celou sítí společnosti Austrian Airlines čítající 100 evropských a 130 světových destinací. S tímto počtem destinací jsou Austrian Airlines společností, která zajišťuje vůbec nejvíce letů z jediného přepravního uzlu v celé Evropě. Vídeňský hub je přitom nejrychlejším přestupním letištěm v Evropě, jelikož k přestupu na návazné lety stačí pouhých 25 minut.

Kontakt: