Vydáno: 11.11.2009
BILLA ČR

BILLA v Hranicích opět v provozu

  Po čtyřměsíční rekonstrukci bude zítra opět otevřen supermarket BILLA ve Studentské ulici v Hranicích. Střecha supermarketu byla letos v létě vlivem povětrnostních podmínek vážně poškozena, a provoz filiálky byl proto dočasně přerušen. Výši škod ani náklady na opětovné otevření prodejny společnost nezveřejnila.

  „První diskuse o budoucnosti supermarketu po letních povodních nebyly vůbec optimistické,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA ČR. „Nakonec jsme se ale rozhodli filiálku opět otevřít. Nad rámec komplexní rekonstrukce samotné budovy jsme provedli i radikální úpravu vnitřních prostor. Výsledkem našeho snažení je moderní prodejna, v níž nabídneme široký sortiment kvalitního a čerstvého zboží a která z pohledu zákazníků a zaměstnanců odpovídá nejvyšším standardům,“ dodává Szczypka.

  Celková prodejní plocha supermarketu dosahuje 912 m2. Pro větší pohodlí zákazníků bylo v rekonstruované filiálce instalováno pět prostornějších pokladen, moderní osvětlení i nová dlažba. V úseku čerstvého zboží funguje nové chladící zařízení. Vnitřní uspořádání prodejny učinily přehlednějším vyměněné regály. Všech 23 původních pracovních míst pak zůstalo zachováno.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 2 zcela nové prodejny, a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 196. Z hlediska četnosti provozovaných supermarketů se poté BILLA stane řetězcem s jednou z nejhustších sítí prodejen v České republice.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon billa_hranice.doc