Vydáno: 24.8.2010
Lufthansa

Lufthansa navyšuje frekvenci letů do Frankfurtu

    Letecká společnost Lufthansa dnes oznámila, že od 31. října navýší četnost svých letů mezi Prahou a Frankfurtem. Nový spoj s denní frekvencí bude zajišťovat prostorný Airbus A320 se 150 místy v obchodní a ekonomické třídě. Cestující z Česka tak budou mít k dispozici o dva tisíce míst týdně více.

    „Jsme velmi rádi, že jsme českým cestujícím mohli nabídnout lepší a flexibilnější spojení s Frankfurtem a odtud do naší celosvětové sítě destinací. V minulých měsících jsme zaznamenali velmi pozitivní vývoj, a rozhodli jsme se proto pro další investice na českém trhu a pro navýšení kapacity a frekvence letů,” uvedl Tamur Goudarzi-Pour, generální ředitel skupiny Lufthansa pro střední Evropu. „Společně se zcela novou linkou společnosti Lufthansa Italia do Milána nabídne Lufthansa v zimním letovém řádu 2010/2011 místním klientům přibližně o čtyřicet procent více míst než v současné době,” dodal Tamur Goudarzi-Pour.

    Z Frankfurtu, největšího dopravního uzlu společnosti Lufthansa, mohou cestující pokračovat do více než 160 destinací v 70 zemích po celém světě. Nové spoje jsou načasovány tak, aby z nich bylo možné plynule pokračovat do destinací nejen v Evropě, ale také do dálkových destinací v Asii, Severní Americe i na Blízkém východě. Výběr navazujících letů je dostatečně široký, aby uspokojil potřeby firemní klientely i cestujících směřujících na dovolenou.

    Na frankfurtském letišti je cestujícím k dispozici řada exkluzivních salonků k relaxování, práci i osvěžení. Jedná se například o jedinečný Lufthansa First Class Terminal, dva First Class salonky a také deset Senator a Business salonků.

    Zpáteční letenky na trasu Praha-Frankfurt je možné koupit za cenu 2490 Kč včetně všech poplatků. Letenky je možné rezervovat na internetových stánkách www.lufthansa.com nebo prostřednictvím telefonické linky 234 008 234. Další možností je nákup přímo na ruzyňském letišti nebo v cestovních kancelářích IATA v celé České republice.

Kontakt: