Vydáno: 3.3.2003
GTS

GTS spustila pevnou volbu

    Praha 3. března 2003 – Společnost GTS dnes spustila službu pevné volby operátora. V jejím rámci nabízí čtyři různé cenové programy. Zákazníci ušetří nejvíce při telefonování ve špičce, připojování na internet do deseti minut a při volání na mobilní telefon. Úspora tak může v porovnání s cenovými programy Českého Telecomu dosáhnout až 60 % nákladů za telefonování.

    „Zákony trhu platí i pro telekomunikace,“ prohlásil David Duroň, ředitel Komerční divize GTS. „Náklady na telefonování jsou dnes po dvou letech od počátku liberalizace v průměru o 40 % nižší,“ vysvětlil Duroň.

    GTS poskytuje pevnou volbu operátora pod názvem GTS Volba Plus bez paušálních poplatků. Instaluje ji bezplatně, podmínkou je minimální měsíční hovorné 300,- Kč. Služba umožňuje také využívat linky pro faxové a datové spojení či služby ISDN.

    GTS působí na našem trhu od roku 1991 a poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb. Skupinu GTS Central Europe, včetně české pobočky, převzala v srpnu 2002 mezinárodní finanční a telekomunikační společnost Antel Holdings.

Soubory ke stažení:

Document Icon Pevna_GTS_.doc