Vydáno: 2.12.2009
BILLA ČR

Na bio do BILLY v Kbelích

  Společnost BILLA otevře zítra v Žacléřské ulici v Praze 9 – Kbelích v pořadí již 39. prodejnu v Praze. Nový supermarket zákazníkům nabídne širokou paletu kvalitních a čerstvých potravin zejména v úseku čerstvého masa, lahůdek, ovoce a zeleniny. Součástí sortimentu bude i vlastní značka potravin v biokvalitě Naše Bio, která byla vytvořena v Čechách a je určena výhradně pro český a slovenský trh. Většinu sortimentu značky zajišťují tuzemští dodavatelé.

  „Při výběru lokalit pro otevírání nových prodejen se řídíme i dynamikou místního rozvoje,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „V tomto ohledu mají Kbely i přilehlé Satalice a Vinoř do budoucna vynikající vyhlídky. Proto tady BILLA nemůže chybět,“ dodává Szczypka. Vysoký nákupní standard zajistí prodejní plocha 903 metrů čtverečních a pět pokladen k rychlému odbavení. O zákazníky a jejich nákupní pohodlí se bude starat třiadvacet pracovníků. Otevírací doba prodejny je 7–21 hodin, v neděli se bude otevírat o hodinu později.

  „Prodejní síť ve Kbelích byla doposud pouhou Popelkou, a to co do počtu i kvality a naši obyvatelé toto považovali vždy za velkou bolest a handicap,“ říká Ivana Šestáková, zástupce starosty MČ Praha 19. „Proto zdárné završení snahy společnosti BILLA bylo i naší snahou a otevření prodejny bylo velkým očekáváním pro veškerou naši veřejnost,“ dodává Šestáková.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 1 zcela novou prodejnu, a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 196. Z hlediska četnosti provozovaných supermarketů se pak BILLA stane řetězcem s jednou z nejhustších sítí prodejen v České republice.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon kbely.doc