Vydáno: 26.5.2012
BILLA ČR

BILLA míří na Vocílku

    Praha 14. května 2012 - Stoprocentně český původ masných produktů privátní značky Vocílka obchodní řetězec BILLA od května intenzivně propaguje dvěma novými televizními spoty. Televizní reklama z pera agentury Kaspen/Jung von Matt bude v období celé grilovací sezóny podporovat kvalitu a českost jak čerstvého masa, tak i marinovaných masových specialit Vocílka. V průběhu letních měsíců pak proběhne cílená kampaň na podporu marinovaných mas na bázi pozitivní šeptandy (word of mouth) nazvaná „Česko hledá marinádu“.

    „’Šeptnandové‘ kampaně se šíří lavinovitě od spotřebitele ke spotřebiteli,“ říká generální ředitel společnosti BILLA v ČR a na Slovensku Jaroslaw Szczypka. „Jsou pro nás stejně zajímavé jako klasické reklamní nástroje, se kterými jsme až dosud pracovali,“ dodal. Prostřednictvím agentury Outbreak, autora kampaně a specialisty na zákaznické zapojení, se projektu zúčastní zhruba tisícovka českých rodin, která ráda griluje.

    Do marinádové kampaně se zájemci budou moci hlásit v průběhu května prostřednictvím internetových stránek www.ceskohledamarinadu.cz. Podmínkou pro účast v soutěži a obdržení takzvaného party balíčku, který bude obsahovat více než jeden kilogram masa Vocílka a další večírkové propriety, je potvrzená účast alespoň pěti dospělých hostů na jedné akci. Vítězný recept budou vybírat specialisté společnosti BILLA a jeho autor dostane kromě jiného jako hlavní dárek velkou soukromou grilovací párty. Vítěznou masovou marinádu, která bude bez konzervantů, éček i jiných aditiv, pak Billa v nadcházejícím roce uvede do prodeje.

    Maso, prodávané v BILLE pod privátní značkou Vocílka, je výhradně z kvalitních a pečlivě sledovaných českých chovů a u nás také zpracovávané. Jde o maso nejvyšší jakosti s kompletním rodokmenem a garantovanou kvalitou. Na jeho zpracování od porážky až po naporcování dohlížejí pracovníci BILLY přímo v masokombinátu. Podobně vysoký podíl produktů s českým původem mají v tomto řetězci ještě mléčné výrobky. Více než 90 procent z nich je vyráběno z českého mléka a v českých závodech. Z celkového množství všech produktů jich má český původ 65 procent.

Kontakt: