Vydáno: 2.9.2008
Lufthansa

Soutěž společnosti Lufthansa v České republice

  Dvě letenky do destinace dle vlastního výběru a 99 dalších cen

  Společnost Lufthansa představila speciální nabídku zvýhodněných letenek do více než 135 destinací po celém světě. V České republice je navíc pro zákazníky poprvé připravena i krátká vědomostní soutěž. Až do 28. září 2008 se zde bude soutěžit o dvě letenky dle vlastního výběru a dalších 99 atraktivních cen, jako například dvě noci v hotelu Mövenpick Lausanne, poukaz na lázeňskou péči v pražském hotelu Le Palais, iPod shuffle, bezplatný pronájem auta na celý víkend a další ceny.

  Soutěžní otázky, podklady pro správné odpovědi na ně i úplný seznam výher naleznete na stránkách www.lufthansa.com pro Českou republiku. Každý, kdo během stanovené doby správně zodpoví čtyři soutěžní otázky a vyplní požadované kontaktní údaje, bude zařazen do slosování. Účastníci navíc mohou správné odpovědi zaslat i několikrát a zvýšit tím pravděpodobnost výhry.

  Výherci budou nejpozději do 20. října 2008 informováni e-mailem. Kompletní seznam výherců bude také zveřejněn na stránkách www.lufthansa.com. Na stránkách jsou již nyní k dispozici také informace o speciálních nabídkách společnosti Lufthansa, jako například více než 100 amerických destinací již od 13 150 Kč, asijské destinace od 18 800 Kč či evropské již od 2 250 Kč.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon raffle_cz.doc