Vydáno: 28.8.2014
Agender

Celkem 69 % žen na pracovním portále pracezeny.cz hledá flexi pracovní úvazek

  28. srpna 2014 – Expertní pracovní portál www.pracezeny.cz se zaměřením na ženy a flexibilní úvazky se při svém spuštění v březnu loňského roku zavázal do roku 2018 zdvojnásobit počet flexibilních pracovních úvazků u nás. Ty v současnosti tvoří více než 18 % uveřejněných nabídek práce na tomto portálu.

  „Abychom ještě více pomohli uchazečkám o práci nebo těm, které práci chtějí změnit, rozhodli jsme se na našem pracovním portálu uvolnit inzerci pracovních pozic a minimálně do konce roku 2014 služby inzerentům nezpoplatňovat. Reagujeme tak na poptávku především malých a středních firem z regionů mimo Prahu,“ uvádí Petra Janíčková, zakladatelka portálu pracezeny.cz a prezidentka Business Leaders Fora.

  Pracovní portál pracezeny.cz uveřejňuje nabídku proženských a flexibilních pracovních pozic. Sdružuje také společnosti, které mají zájem zaměstnávat ženy a témata diverzita a flexibilita jsou pro ně prioritou.

  „Během prvního roku své existence pracovní portál pracezeny.cz ve spolupráci se strategickým partnerem fajnbrigady.cz zprostředkoval téměř 59 tisíc odpovědí uchazečů o práci. Z toho čtvrtina souvisela s flexi úvazky, což je výborný výsledek,“ říká Zuzana Andělová, marketingová manažerka společnosti Agender, která pracovní portál pracezeny.cz provozuje.

  Unikátní pracovní portál pracezeny.cz podporují moderní společnosti, které pomáhají rodinám sladit soukromý a pracovní život. Generálními partnery a partnery portálu jsou Bernard, Česká pošta, Česká spořitelna, ČSOB, Donath Business & Media, dm drogerie, Nadace ČEZ, GE Money Bank, GSK, HR Bright, ING pojišťovna, Kaufland, KB, Leaseplan, Linet, Marks and Spencer, Student Agency, T-Mobile, Vodafone a další.

  Kontakt: AGENDER s.r.o., Višňová 1343/20, Praha 4
  Zuzana Andělová, 776 117 766, zuzana.andelova@agender.cz

Kontakt: