Vydáno: 21.7.2010
Lufthansa

Lufthansa Italia bude létat do Prahy

  Již nyní si cestující mohou rezervovat dvě letenky za cenu jedné

  Lufthansa Italia zahájí provoz na lince mezi Prahou a milánským letištěm Malpensa 29. října. Společnost bude mezi oběma letišti létat denně s moderním strojem A319. Letenky na novou linku jsou již v prodeji. Všichni, kdo si je stihnou koupit do 25. července, dostanou dvě zpáteční letenky za cenu jedné, tedy za 2590 korun včetně všech poplatků.

  „Jsem rád, že naše společnost do nabídky vůbec poprvé zahrnula přímé lety mezi Českou republikou a Itálií. Lufthansa Italia od loňského roku, kdy zahájila svůj provoz, zaznamenává neustálý růst. Miláno a sever Itálie jsou jedním z ekonomicky nejsilnějších regionů v Evropě a nabízí skvělé možnosti jak pro firemní klientelu, tak pro cestující směřující na dovolenou. Díky atraktivním palubním službám budou mít čeští klienti šanci užít si italský styl již v průběhu cesty do Itálie,“ uvedl Tamur Goudarzi-Pour, generální ředitel skupiny Lufthansa pro střední Evropu. „Naši cestující přitom od značky Lufthansa Italia mohou čekat kvalitu, na kterou jsou zvyklí, včetně všech výhod pro členy Miles & More, největšího věrnostního programu v Evropě,“ dodal Tamur Goudarzi-Pour.

  Cestujícím z Prahy umožní nový spoj pohodlný přestup na další lety společnosti Lufthansa Italia vypravované z Milána. V nabídce nechybí ani řada populárních destinací jako Palermo, Neapol, Bari, Barcelona nebo Lisabon.

  Let dlouhý přibližně 90 minut bude provozován denně. Let s číslem LH 3732 bude odlétat v 11:35 z Milána, z Prahy bude let LH 3733 startovat ve 13:50. Letenky je možné rezervovat na internetových stánkách www.lufthansa.com nebo prostřednictvím telefonické linky 234 008 234.

  Doplňující informace najdete v příloze.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jan Laštovička
  GSM: +420 602 389 165
  E-mail: jan.lastovicka@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon lufthansa_italia_praha.doc