Vydáno: 17.4.2014
Two Tales Brewing

Příběhy Two Tales bude vyprávět DBM

  Praha 17. dubna 2014 - Od dubna bude zajišťovat PR služby pro novou značku řemeslných pivních speciálů Two Tales agentura Donath Business & Media (DBM). Náplní její práce budou především poradenské služby a zajišťování kontaktů s tuzemskými médii a distributory.

  „České pivo má stejně jako zrod Two Tales dlouhý příběh,“ říká spoluzakladatel Two Tales Brewing, Jan Martasek. „Snažíme se oprášit um historických sládků, kteří vařili poctivé pivo z těch nejlepších surovin. Stavíme na malé řemeslné výrobě a rozmanitosti chutí,“ doplnil.

  Portfolio pivních speciálů zastoupené třemi druhy ležáku, světlým a tmavým speciálem typu Ale a nealkoholickým pivem Bohemian Non Alcoholic vznikalo ve spolupráci s předním českým sládkem Janem Šuráněm, který dohlíží také na výrobní proces.

  Velkou část své produkce společnost vyváží, především do asijských a skandinávských zemí, USA a Kanady. Zakladateli Two Tales Brewing jsou čechokanaďan Jan Martasek, investiční bankéř a úspěšný horolezec a kalifornský rodák Se Padilla, bývalý profesionální hudebník a majitel The Prague Beer Museum.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Simona Kopová
  GSM: +420 731 127 877
  E-mail: simona.kopova@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon DBM_pracuje_pro_TT.doc