Vydáno: 12.10.2016
UPS

Služba UPS Worldwide Express Plus garantuje ranní doručení na více místech po celém světě

  • Časné ranní doručení je nově k dispozici ve 28 zemích,v 25 zemích došlo ke zkvalitnění stávající služby
  • K zemím, v nichž je služba nově dostupná, patří například Turecko, Mexiko, Vietnam a Spojené arabské emiráty
  • Dosah stávající služby byl rozšířen v těchto vybraných zemích: Kanada, Čína, Indie a Spojené království

  ATLANTA, 12. října 2016 – Společnost UPS (NYSE:UPS) včera ohlásila rozšíření služby ranního doručení UPS Worldwide Express PlusTM. Díky rozšíření služby do 28 nových zemí a zkvalitnění pokrytí v 25 stávajících zemích mohou obchodníci doručovat své zásilky do 20 nejbohatších zemích světa v brzkých ranních hodinách, což se nikdy předtím nepodařilo.

  Službu UPS Worldwide Express Plus využívají průmyslové podniky, automobilky, zdravotnické firmy i velkoobchodníci k doručování spěšných zásilek. Služba garantuje doručení následující pracovní den po podání v závislosti na lokalitě už od 8 hodin ráno.

  Ve 25 zemích mohou nyní obchodníci pomocí zkvalitněné služby obsloužit více svých zákazníků v řadě celosvětových obchodních center. Služba ale není omezena jen na velká města. Díky rozšíření je nyní dostupná také ve 3000 nových lokací ve Spojeném království a 2000 nových míst v Kanadě.

  „Na rychlost a spolehlivost naší služby spoléhají jak firmy vyžadující dodávky náhradních dílů pro nepřerušený provoz, tak i zdravotnická zařízení závislá na rychlých dodávkách zdravotnického materiálu,“ říká Jim Barber, generální ředitel UPS International. „Díky tomuto poslednímu rozšíření služba nyní pokrývá území, které tvoří téměř 90 % globálního HDP a takřka 90 % globálního importu.“

  V Evropě je služba nově dostupná v 19 zemích s největším navýšením v rozvíjejících se ekonomických centrech včetně Rumunska, Turecka a Srbska. Rumunsko bude letos podle předpovědí nejrychleji se rozvíjející ekonomikou východní Evropy.

  Doručení v časných ranních hodinách v Paříži, Londýně a Miláně využijí maloobchodní firmy zaměřené na luxusní zboží, které vyžadují rychlou přepravu mezi designérským studiem, vzorkovnou, výrobou a odbavením zboží.

  Značka luxusních pánských oděvů J. Hilburn využívá expresní službu UPS Worldwide Express Plus pro přepravu obleků a košil šitých na míru z Portugalska a Malajsie do Spojených států. „Dříve, než jsme začali využívat službu UPS Worldwide Express Plus, jsme mohli vyřizovat zákaznické objednávky až odpoledne. S možností dřívějšího doručení nyní můžeme naše oděvy odesílat i přijímat ve stejný den,“ řekl Wayne Davis, ředitel logistiky a provozu J. Hilburn. „Nepřetržitá dodávka zboží nám umožňuje hrát úplně jinou ligu.“

  Mexiko je druhým největším exportním trhem pro Spojené státy a čtvrtým nejvýznamnějším trhem na světě z pohledu vývozců automobilů. Služba UPS Worldwide Express Plus zajišťuje automobilovým firmám doručení klíčových komponentů pro výrobní linky.

  Ve Vietnamu, kde export oděvů vzrostl v loňském roce o 9 procent, mohou maloobchodní firmy díky této službě vyřizovat objednávky pro vyráběné oděvy, vzorky a doplňky brzy ráno.

  Služba UPS Worldwide Express Plus je součástí širšího portfolia expresních doručovacích služeb UPS ExpressTM, které nabízejí celosvětové doručení v garantovaný čas (hodina a den) včetně běžného celního odbavení.

  Do expresních služeb UPS patří:
  o UPS Worldwide Express Plus pro doručení v brzkých hodinách do 56 zemí
  o UPS Express pro doručení v poledne do 118 zemí
  o UPS Express Saver pro doručení koncem pracovního dne do 220 zemí a teritorií

  V průběhu roku 2019 chce UPS v Evropě investovat 2 miliardy dolarů do navýšení počtu destinací, zkrácení doby tranzitu a rozšíření celkové kapacity.

  UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com nebo na follow @UPS_News.

Kontakt: