Vydáno: 9.9.2003
DBM

Arabaszová v DBM

  Praha 9. září 2003 - Na pozici Public Affairs Consultant ve společnosti Donath-Burson-Marsteller (DBM) nastoupila v září Lucie Arabaszová (26), bývalá koordinátorka komunikace mezinárodního konsorcia Housing & Construction (CZ). Bude se podílet hlavně na rozvoji a zavádění nových komunikačních nástrojů určených pro utváření a upevňování dobré pověsti firem a institucí realizujících mezinárodní investiční programy včetně cílené komunikace se státními orgány.

  „Netransparentní lobbování nahradí po našem vstupu do EU transparentní Public Affairs a my chceme být u toho s lidmi, kteří na to mají,“ uvedl Michal Donath, ředitel DBM. „Poptávka podnikatelských subjektů po etických nástrojích komunikace se státem a jeho úředníky se pak určitě bude zvyšovat,“ dodal.

  Před nástupem do DBM Lucie Arabaszová pracovala téměř dva roky pro konsorcium H&C (CZ), které se specializovalo na výstavbu dopravní infrastruktury. Profesní dráhu zahájila na pozici redaktorky u anglicky publikovaného obchodního týdeníku Prague Business Journal, kde se specializovala na oblast nemovitostí. Absolvovala Anglo-American College v Praze, kde v roce 2000 ukončila bakalářské studium v oboru business administration s vedlejším zaměřením v politických vědách.

  Společnost DBM působí v oblasti Public Relations a Public Affairs v České republice od roku 1991 a je zakládajícím členem Asociace PR agentur. Mezi klienty, kteří využívali služby z oblasti Public Affairs, patří například společnosti Boeing, CME, Housing & Construction (CZ), Rodinný pivovar Bernard, TVX Bohemia důlní. Společnost DBM je součástí mezinárodní sítě Burson-Marsteller. Její dceřiná společnost BKSH působí výhradně v oboru Public Affairs především ve Washingtonu a Bruselu.


  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Gabriela Svobodová
  GSM: 602 389 166
  Fax: 224 211 620
  gabriela_svobodova@cz.bm.com

Soubory ke stažení:

Document Icon Arabaszova v DBM.doc Document Icon Lucie_Arabaszova.jpg