Vydáno: 16.7.2002
KPNQwest/GTS

Hlas pro IBM

    Praha 16. července 2002 - Dodavatelem telekomunikačních služeb společnosti IBM se po vyhodnocení květnového výběrového řízení stala společnost KPNQwest/GTS. Ta bude od srpna poskytovat hlasové služby pro centrály IBM v Praze a Brně. Dvoukolového výběrového řízení se zúčastnilo 6 operátorů, včetně operátorů mobilních sítí, jejichž nabídky byly poměřovány zejména z pohledu úrovně péče o klienty, ceny a komplexnosti poskytovaných služeb.

    „Nabídky, které se dostaly do druhého kola, byly velice vyrovnané,“ zhodnotila výběrové řízení Ludmila Novotná z IBM ČR. „KPNQwest/GTS však nejlépe dokázala pochopit naše současné potřeby v oblasti hlasových služeb.“

    IBM Česká republika je největším poskytovatelem služeb a výrobcem produktů informačních technologií ve světě s více než osmdesátiletou tradicí v inovacích, které mění náš svět. Převažující činností IBM ČR jsou dodávky širokého spektra IT technologií, tedy všech typů počítačů, zálohovacích a komunikačních systémů, a to včetně programového vybavení a služeb.

    KPNQwest/GTS je v ČR největším alternativním operátorem, poskytuje komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb.

Soubory ke stažení:

Document Icon hlas_IBM.doc