Vydáno: 13.5.2009
BILLA ČR

Pro potraviny do galerie

  Společnost BILLA otevírá zítra v nákupní galerii Plaza v Liberci svůj v pořadí již 194. supermarket. Nová filiálka v liberecké nákupní galerii je prvním výsledkem spolupráce řetězce BILLA s developerem Plaza Centers, který se zaměřuje na výstavbu obchodních a zábavních center ve střední a východní Evropě. Jako součást některého z nákupních center již v České republice funguje téměř třicet procent filiálek společnosti BIILA.

  „Otevřením další prodejny uvnitř nákupního centra se ještě více přibližujeme k našim zákazníkům,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „Podle nejnovějších statistik preferuje nákup v obchodních pasážích až 70 procent dotázaných.“ Na prodejní ploše necelého tisíce m2 nabídne společnost BILLA zákazníkům nákupní galerie Plaza široký sortiment kvalitního a čerstvého zboží, zejména v úseku ovoce, zeleniny, masa a lahůdek. K dispozici bude také pečivo dopékané přímo na prodejně a přes 250 položek zboží v biokvalitě včetně nové řady bioproduktů Naše Bio, pocházející téměř výhradně od českých dodavatelů.

  „Výběr provozovatele supermarketu v nákupní galerii je vždy výsledkem dlouhodobých jednání,“ říká Jan Hais, manažer projektu Plaza Liberec. „Jednání se zástupci společnosti BILLA se ukázala jako nejproduktivnější. Důraz společnosti BILLA na kvalitativní standardy je i v souladu s naší filozofií. Těšíme se na další spolupráci," dodává Hais.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 6 zcela nových prodejen, a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 200.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon billa_liberec.doc