Vydáno: 7.12.2012
BILLA ČR

Expresní Celnice

    Praha 7. prosince - Řetězec supermarketů BILLA opět uvedl do plného provozu svou rekonstruovanou filiálku V Celnici na Praze 1. Nejvýznamnější změnou je při celkové proměně prodejny zavedení tří nových expresních pokladen a velký obslužný pult s lahůdkami v přední části obchodu. Supermarket má moderní vzhled s nízkými a přehlednými regály a došlo v něm také ke změnám v uspořádání vystaveného zboží. Nové chladící a mrazící skříně a boxy jsou stejně jako osvětlení nyní energeticky úsporné.

    „V letošním roce jsme rekonstruovali celkem 18 prodejen, tato je poslední, kterou nyní otevíráme,“ řekl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „V podobném tempu budeme pokračovat i v příštím roce, abychom zákazníkům ve všech našich supermarketech nabídli příjemné nákupní prostředí s vyšší citlivostí vůči ochraně životního prostředí,“ říká Szczypka.

    Rekonstruovaná prodejna má nové barevné provedení a více v interiéru využívá dřevo. Změny odpovídají současnému modernímu konceptu supermarketů BILLA, které se od konkurence odlišují především nabídkou kvalitních a čerstvých potravin převážně českého původu.

    V Praze má řetězec BILLA v současné době 41 obchodů. V celé České republice jich je 204. V nich zaměstnává 6 200 lidí.

    Fotografie prodejny po rekonstrukci jsou součástí této zprávy, případně na vyžádání k dispozici.

Kontakt: