Vydáno: 17.7.2013
BILLA ČR

Nová BILLA v nových Holešovicích

    17. července 2013 - Obchodní řetězec BILLA otevřel novou prodejnu v Jankovcově ulici v pražských Holešovicích. S prodejní plochou 400 metrů čtverečních se řadí mezi menší filiálky. Sloužit bude jak místním obyvatelům k pořízení běžných rychlých nákupů, tak pracovníkům mnoha místních firem a kanceláří.

    „Holešovice se mění ve velice moderní městskou čtvrť s kancelářemi i obytnými domy, což je pro obchodníky v současné době velice atraktivní,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice a na Slovensku. „Taková lokalita je ideální jak k uspokojení poptávky po rychlém a kvalitním občerstvení zaměstnanců firem, tak k běžným denním nákupům místních obyvatel.“

    Sortiment nové prodejny je zaměřený především na čerstvé potraviny. V nabídce budou ovocné i zeleninové saláty, hotová jídla i obložené bagety a další standardní potravinový sortiment obchodního řetězce BILLA, tedy mléčné produkty, čerstvé pečivo a také nápoje včetně hotové horké kávy do kelímku.

    Stejně jako všechny nově vznikající prodejny BILLA je i tato vybavena ekologickými spotřebiči. Jde hlavně o úsporné chladicí a mrazicí skříně a boxy a také osvětlení. Na filiálce v Jankovcově ulici 49, která je čtyřicátým druhým supermarketem BILLA v Praze, vzniklo dvacet nových pracovních míst.

Kontakt: