Vydáno: 28.1.2013
BILLA ČR

BILLA na Lužinách dočasně zavírá

  Praha 28. ledna 2013 - V souvislosti s komplexní rekonstrukcí obchodního centra Lužiny ukončila společnost BILLA dočasně provoz svého supermarketu v tomto objektu. Po dokončení všech nezbytných stavebních prací v bezprostředním okolí a celkové úpravě interiéru prodejny ji znovu otevře. S opětovným zahájením provozu počítá už v průběhu června letošního roku.

  „Modernizace prodejen jsou pro nás stejně důležité jako výstavba nových filiálek. Každoročně realizujeme zhruba dvacet takových rekonstrukcí,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v České republice. Při rekonstrukci prodejen BILLA mění interiérové materiály, barvy i vybavení. Tradiční žluto červené barvy charakteristické pro tento řetězec nahrazuje šedivá v kombinaci s červenou. Interiér doplňují dřevěné prvky. Dominantami nových prodejen jsou ostrůvky s čerstvými potravinami a nižšími a přehlednějšími regály. Všechny prodejny vybavuje společnost BILLA úspornými technologiemi, například uzavíratelnými chladícími a mrazicími boxy a skříněmi, a také úsporným osvětlením. Nově postavené filiálky pak vytápí pomocí tepelných čerpadel.

  Obchodní centrum u stanice metra Lužiny je tradiční nákupní centrum, které funguje už více než dvacet let. Po rekonstrukci z něj má vzniknout moderní celkově zastřešený nákupní prostor s přímým vstupem od metra.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon Billa_zavira_Luziny.doc