Vydáno: 17.8.2010
BILLA ČR

BILLA otevírá v Tachově

  Svou první filiálku v Tachově otevře společnost BILLA zítra v Mánesově ulici. Půjde zároveň o jedenáctou prodejnou sítě BILLA v Plzeňském kraji. Nový supermarket stojí samostatně na místě bývalé sokolovny. BILLA v něm zaměstná 34 pracovníků.

  „Otevření filiálky v tak konkurenčním prostředí, jako je tachovské, je pro nás určitě výzvou,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „Již dnes zde kromě menších prodejen stojí obchody tří řetězců a očekává se příchod dalšího. Věřím ale, že strategie sítě BILLA zaměřená především na kvalitní a čerstvé potraviny včetně biosortimentu a zejména vysoké procento zboží od tuzemských dodavatelů zákazníky osloví,“ dodává Jaroslaw Szczypka.

  Supermarket v Mánesově ulici nabídne čerstvé pečivo dopékané přímo na prodejně, hovězí, vepřové i kuřecí maso s garantovaným původem od českých dodavatelů a širokou nabídku mléčných produktů, ovoce a zeleniny. Sortiment doplní i vlastní značky řetězce. Pod značkou Clever najdou zákazníci kvalitní výrobky všech kategorií za nejnižší ceny. Značka Chef Menu zahrnuje čerstvé výrobky pro rychlou přípravu či konzumaci, jakými jsou hotová jídla, bagety a ovocné či zeleninové saláty vlastní výroby. Produkty v biokvalitě, pocházející z velké většiny od českých producentů, nabídne BILLA pod značkou Naše Bio.

  Prodejní plocha nového supermarketu činí 800 m2 a je přehledně rozčleněna do několika prodejních sekcí. Plynulé odbavování zákazníků zajistí pět prostorných pokladen. Supermarket bude v provozu od pondělí do soboty od 7:00 do 20:00 hod., v neděli bude otevřeno od 8:00 do 20:00 hod.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6200 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 5 zcela nových prodejen, a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na více než 200. Z hlediska četnosti provozovaných supermarketů je tak BILLA řetězcem s jednou z nejhustších sítí prodejen v České republice.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon billa_tachov.doc