Vydáno: 21.6.2012
BILLA ČR

Už balí kufry na cestu na Safari

  Praha 21. června 2012 - Zástupci maloobchodního řetězce BILLA předali hlavní výhru své rodinné zákaznické soutěže Dobrodružství v Africe. Na Safari do Keni pojedou hned tři české rodiny, které nejen zaslaly patřičný počet obalů od hracích kartiček z BILLY, ale také všechny přesně trefily odpověď na danou soutěžní otázku. Správný odhad byl, že na Den dětí se do ZOO v Hradci Králové přijelo podívat 577 dětí. Třem vítězům se podařilo porazit více než 30 tisíc soupeřů, kteří také zaslali do soutěže svůj tip.

  180 tisíc prodaných alb
  Soutěž zaznamenala společně se sbíráním nálepek s rekordy zvířat v České republice podobný ohlas, jako v dalších zemích, kde ji BILLA již realizovala. Celkem se podařilo prodat 180 tisíc vzdělávacích knih určených pro vlepování nálepek. Balíčků s obrázky BILLA rozdala několik milionů a až do poloviny června je bude doprodávat a dále rozdávat zájemcům o kompletaci knihy.

  Vítězové mají radost
  „Máme moc velkou radost, vůbec jsme tomu nechtěli věřit,“ říká Zuzana Urbanová, maminka devítiletého Pepy, která se do Afriky chystá kromě syna vzít i svou maminku a přítele. Ne metoda, ale náhoda prý pomohla Josefu Kosičkovi a jeho rodině trefit přesný počet dětí, kteří přišli na den dětí do ZOO v Hradci Králové. „Poslali jsme celkem asi šedesát tipů a do jednoho jsme se zrovna trefili,“ říká s tím, že sám by si takovou dovolenou nikdy nedopřál.

  „Jako malý kluk jsem o cestě do Afriky sám snil, ale za mého mládí podobné soutěže nebyly na pořadu dne. Moci splnit dětské přání naplňuje jak darujícího, tak obdarovaného,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA v ČR a na Slovensku. „Také z obchodního hlediska bylo aktivní zapojení našich zákazníků do soutěže a sbírání zvířecích samolepek přínosem. I v budoucnosti bychom proto rádi pořádali soutěže, které sympatickou cestou osloví tak velké počty zákazníků.“

Kontakt: