Vydáno: 4.5.2018
UPS

UPS jmenovala nového prezidenta pro Evropu, zaměří se na zrychlení růstu

  Lou Rivieccio přebírá odpovědnost za evropské operace v době, kdy společnost pokračuje v investicích do zlepšování svých klíčových aktivit v regionu

  BRUSEL 3. května 2018 – Společnost UPS (NYSE: UPS) jmenovala Loua Rivieccioho prezidentem UPS Europe. Rivieccio bude odpovědný za veškeré operace UPS v 56 zemích a teritoriích a za více než 49 tisíc zaměstnanců. Kormidlo vedení přebírá v době, která je pro největší region UPS mimo Spojené státy růstová.

  „Lou přichází do Evropy v období investic do sítě zaměřených na zrychlení přepravy, navýšení kapacity a uspokojení poptávky, která je vyvolaná nárůstem e-commerce a přeshraničního obchodu,“ řekl Jim Barber, výkonný ředitel společnosti UPS. „Evropa je výborným příkladem toho, jak se naše inteligentní celosvětová logistická síť dále vyvíjí a pomáhá zákazníkům všech velikostí v jejich podnikání. Nepochybuji o tom, že znalosti a zkušenosti Loua zajistí trvalý úspěch a růst pro nás i pro naše zákazníky v tomto klíčovém regionu.“

  Lou Rivieccio začal svou kariéru v UPS jako manipulant balíkových zásilek na částečný úvazek ve Spring Valley v New Yorku. Ve firmě zastával řadu klíčových manažerských pozic v celé Severní Americe, byl viceprezidentem pro operace UPS Canada, prezidentem pro oblast Northern Plains a prezidentem pro oblast Ohio Valley v USA. Ve své poslední funkci, prezidenta pro UPS East Region v USA, strategicky řídil přibližně 175 tisícům zaměstnanců ve 26 státech.

  Rivieccio, pracující pro UPS již 34 let, vystřídá Nando Cesarona, který byl jmenován prezidentem společnosti UPS International a členem řídícího výboru UPS, jež je seniorní řídící skupinou firmy. V této roli bude odpovědný za veškeré aktivity společnosti UPS mimo USA. Cesarone byl jmenován prezidentem evropských operací UPS na začátku roku 2016. Ve vedení UPS Europe se zaměřil na zvyšování výkonnosti firmy během pětiletých investic firmy do regionálních technologií, sítě a infrastruktury, které dosáhly 2 miliard dolarů. Tyto investice jsou zaměřeny na zajištění rychlejší přepravy, vyšší kapacity a spolehlivosti pro zákazníky všech velikostí, kteří podnikají ať již v rámci Evropy, či působí mimo Evropu a s obchodními partnery v tomto regionu spolupracují.

  Společnost UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com.

Kontakt: