Vydáno: 10.6.2003
Ispat Nová huť

Ispat Nová huť s novým personálním ředitelem

    Ostrava 10. června 2003 – Novým personálním ředitelem společnosti Ispat Nová huť (INH) byl od 1. června jmenován Jiří Gwozdz. Doposud ve stejné společnosti pracoval jako ředitel výrobního závodu Rourovny. Nyní nastoupil na pozici se zodpovědností za více než 11 tisíc zaměstnanců největší české ocelářské společnosti.

    „Kromě zaměstnanosti zodpovídám i za celou škálu sociálních, bezpečnostních a zdravotních otázek,“ vysvětlil Jiří Gwozdz. „Ispat Nová huť totiž poskytuje zaměstnancům řadu sociálních výhod, počínaje příspěvky na penzijní připojištění a podporou ozdravných či rekreačních pobytů konče,“ doplnil Gwozdz. „Dalším důležitým úkolem je pokračovat v trendu snižování úrazovosti. Pro srovnání, v loňském roce se oproti roku 2001 podařilo snížit počet úrazů o 20 %,“ dodal Gwozdz.

    Ing. Jiří Gwozdz (47) vystudoval hutnickou fakultu na VŠB Ostrava. V roce 1981 začínal v Nové huti na dělnické pozici. Postupně se přes profese mistra, vedoucího provozu a vedoucího oddělení propracoval v minulém roce na pozici ředitele Rourovny.

    Jiří Gwozdz je ženatý. Ovládá angličtinu a ruštinu. Volný čas nejraději tráví na horách, věnuje se turistice a lyžování.

Soubory ke stažení:

Document Icon personalni_reditel.doc