Vydáno: 30.11.2010
BILLA ČR

BILLA s ekologickými technologiemi

  Od zítřka mohou občané Týna nad Vltavou nakupovat v novém supermarketu Billa. Je vybaven energeticky úspornými technologiemi od LED osvětlení obslužného pultu s čerstvými lahůdkami až po uzavřené mrazicí boxy a chladící vitríny s porcovaným masem. Od ekologicky orientovaných technologií využitých v této prodejně si Billa slibuje úspory elektrické energie až ve výši 30 procent. V prostorách obchodního domu Bety v Horním Brašově nabídne Billa svým zákazníkům na prodejní ploše téměř 900 metrů čtverečních široký sortiment převážně čerstvých potravin. Celkem jde o jedenáctou prodejnu v Jihočeském kraji a 199 v rámci celé republiky.

  „Přístup k ekologii a ochraně přírody je pro nás důležitý, stejně jako kvalita a čerstvost zboží, které pečlivě vybíráme a nabízíme,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „Jako ve všech našich prodejnách, i zde nabídneme kvalitní regionální potraviny od místních producentů. Například pečivo pro tuto prodejnu bude dodávat Pekařství Cais z Vlachova Březí a Pekařství Kotyza z Veselí nad Lužnicí.“

  Supermarket v Horním Brašově nabídne kromě čerstvého pečiva, hovězí, vepřové i kuřecí maso od českých chovatelů a dodavatelů a širokou nabídku mléčných produktů, ovoce a zeleniny. Sortiment doplní i vlastní značky řetězce: Naše Bio a v poslední době stále žádanějšími bioprodukty povětšinou českých výrobců, Chef Menu s hotovými jídly, Clever s nabídkou kvalitních výrobků za nejnižší ceny a kosmetiku My.

  Na první týdny po otevření Billa pro zákazníky připravila speciální nákupní nabídku s výraznými slevami na vybrané zboží. Otevírací doba prodejny je od pondělí do soboty od 7 do 20 hodin. Pouze v neděli otevírá o hodinu později. Pro pohodlí zákazníků je na přilehlém parkovišti k dispozici 32 parkovacích míst a další jsou v těsné blízkosti. V nové pobočce vzniklo celkem 25 pracovních míst pro obyvatele Týna nad Vltavou.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6200 pracovníků a je řetězcem s jednou z nejhustších sítí prodejen v České republice.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz Donath-Burson-Marsteller
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela bechynska <gabriela@bechynsky.cz>

  Soubory ke stažení:

  Document Icon Tyn_nad_Vltavou_Billa_nove.doc