Vydáno: 19.2.2009
BILLA ČR

BILLA ČR nyní nabízí i zájezdy

  Praha 19. února 2009 – Prostřednictvím ITS BILLA TRAVEL, 100% dceřiné společnosti koncernu BILLA, nabízí BILLA ČR od poloviny února svým zákazníkům rovněž rekreační zájezdy. Katalogy ITS BILLA TRAVEL jsou umístěny na stojanech ve všech stávajících supermarketech BILLA v České republice (nyní je to celkem 174 prodejen). ITS BILLA TRAVEL je integrální součástí skupiny REWE Touristik, třetího největšího touroperátora v Evropě. Sesterská společnost ITS BILLA TRAVEL, ITS Billa Reisen, působí na rakouském trhu již od roku 1998.
  „Rekreační zájezdy jsou další službou v nabídce našim zákazníkům,“ uvedl Jaroslaw Szczypka, generální ředitel BILLA ČR. „V cestovní kanceláři ITS Billa Reisen jsme našli spolehlivého partnera, který na trhu v zahraničí působí již mnoho let a disponuje potřebným know-how pro rozšíření našich služeb. BILLA je tak prvním obchodním řetězcem v ČR, který může svým zákazníkům nabídnout tuto inovativní službu,“ doplnil Szczypka.
  „První katalog společnosti ITS BILLA TRAVEL zavede zákazníky do Rakouska, Maďarska, Chorvatska, Slovinska a do Itálie,“ vysvětluje Ralph Schiller, ředitel prodeje a marketingu skupiny REWE Touristik v Kolíně. BILLA ČR podpoří zahájení prodeje zájezdů marketingovou kampaní na plakátech ve všech filiálkách, v propagačních letácích v časopise věrnostního BILLA klubu i na internetových stránkách www.billa.cz.
  „Vlastní prodej a rezervace se budou realizovat prostřednictvím call centra na bezplatné telefonní lince 800 220 800 nebo prostřednictvím internetových stránek www.itsbilla.cz. Na adrese www.itsbilla.cz lze kromě online rezervace získat také řadu dodatečných informací ke zvolené destinaci. Rezervační záloha činí u ITS BILLA TRAVEL pouze 10 % z celkové ceny. To je v českém cestovním ruchu stále ještě výjimečné,“ zdůraznil Tomáš Kanda, ředitel ITS BILLA TRAVEL.
  „Naše motto zní: maximální kvalita za nejnižší ceny,“ vysvětluje koncepci nového touroperátora Martin Fast, ředitel REWE Touristik Austria a jednatel ITS BILLA TRAVEL. Další novinkou na českém trhu v oblasti cestovního ruchu je záruka nejnižší ceny. Pokud zákazník ITS BILLA TRAVEL najde do čtrnácti dnů po rezervaci stejnou nabídku v hlavním katalogu jiné české cestovní kanceláře za výhodnější cenu, bude mu cenový rozdíl vrácen. To vše za předpokladu, že se bude jednat o stejnou destinaci a ubytovací kapacitu, termín cesty, délku pobytu, typ pokoje či apartmánu a rozsah stravování.
  Nabídka je postavena na ubytování v hotelech střední kategorie a souvisejících službách pro rodinnou dovolenou. Společnost ITS Billa Reisen je vedle společnosti Jahn Reisen Österreich zavedenou značkou skupiny REWE Austria Touristik se sídlem ve Vídni. Ve finančním roce 2007/2008 dosáhla skupina obratu 106 mil. €.

  Způsoby rezervace:
  Rezervaci jakéhokoliv zájezdu z 36 stránkového katalogu lze provést již nyní těmito způsoby: od pondělí do pátku od 08:00 do 20:00 hod. a v sobotu a v neděli od 10:00 do 18:00 prostřednictvím call centra na bezplatném telefonním čísle 800 220 800. Stejně jednoduše, rychle a bezpečně lze rezervaci provádět 24 hodin denně prostřednictvím internetu. Na adrese www.itsbilla.cz lze kromě online rezervace získat také řadu dodatečných informací ke zvolené destinaci.

Kontakt: