Vydáno: 17.12.2013
Psí detektiv

První národní pátrací systém po ztracených zvířatech provozovaný neziskovou organizací Psí detektiv o.s. (pozvánka na tiskovou konferenci k zahájení projektu)

    Pozvánka na tiskovou konferenci
    První národní pátrací systém po ztracených zvířatech v Česku provozovaný neziskovou organizací Psí detektiv o.s. startuje 19.12.2013 ostrý provoz. Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat na tiskovou konferenci zaměřenou na představení projektu www.psidetektiv.cz, jeho vývoj v podmínkách ČR včetně prezentace dosavadních statistik úspěšnosti. Hledání ztracených zvířat založené na principu tzv. Ambert Alert systému je revoluční pátrací metodou a v ČR startuje jako první svého druhu v Evropě.

    TK se koná ve čtvrtek 19.12.2013 od 10 hodin v konferenčním sále Braunova domu na Karlově náměstí, Karlovo náměstí 671/24, 110 00 Praha 1 (odkaz)

    TK se zúčastní autoři projektu, zástupce nadačního fondu Pes v nouzi, zástupce útulků i pejskaři, jímž Psí detektiv už pomohl najít ztracené zvíře. Mimo vysvětlení základního principu systému (lokalizační i rezidenční pátrací SMS, cílený pátrací emailing do unikátní celonárodní databáze, činnost detektiva v terénu i pátrací letoun) budou představeny i statistiky úspěšnosti pátrání po měsíčním testovacím provozu, video ukázky z pátrání, zajímavé reálné případy ztracených a nalezených zvířat nebo nové trendy v pátrání po zvířatech.

Kontakt: