Vydáno: 12.10.2012
Mediaservis

Dzúr nově řídí Mediaservis

    Praha 11. října 2012 – Novým generálním ředitelem a jednatelem společnosti Mediaservis byl jmenován Martin Dzúr (34). Bude odpovědný za restrukturalizaci firmy a její přípravu na změny na českém logistickém trhu vyplývající z liberalizace poštovních služeb v roce 2013. Do Mediaservisu přichází z pozice ředitele Poštové banky ČR, kde působil od roku 2010. Do jeho kompetencí spadalo kromě řízení pobočky zahraniční banky také naplňování jejích strategických a hospodářských cílů. V rozmezí let 2008 a 2010 byl členem dozorčí rady společností Prvá penzijná spoločnosť Poštovej banky a Poisťovňa Poštovej banky.

    „Mám k doručovatelům a jejich práci velký respekt. Doručování zásilek jsem si osobně vyzkoušel a vím, že není jednoduché odvést profesionální práci za každého počasí,“ uvedl Martin Dzúr. Po restrukturalizaci a konsolidaci se Mediaservis chce soustředit na adresnou i neadresnou distribuci zásilek. „Ostatním subjektům na trhu logistických služeb hodláme konkurovat především vysokou spolehlivostí doručování, rychlostí a cenou. Skončení poštovního monopolu je totiž za dveřmi,“ doplnil.

    Martin Dzúr je absolventem Západočeské univerzity v Plzni. Titul MBA získal na Rochester Institute of Technology v roce 2003. Volný čas tráví s rodinou. Má rád sport, cestování a dobré jídlo.

Kontakt: