Vydáno: 16.12.2010
Lufthansa

Lufthansa Italia slaví dva miliony cestujících akcí Happy Weekend

  Letenky za ceny od 730 korun budou v prodeji od 17. prosince šesté hodiny večerní do půlnoci 19. prosince

  Od svého založení v únoru 2009 doposud přepravila letecká společnost Lufthansa Italia dva miliony cestujících. Na oslavu tohoto čísla připravily aerolinie se sídlem v Miláně speciální nabídku zvýhodněných cen letenek. Pro cesty v rámci Itálie budou tyto letenky stát jen 730 korun, letenky do evropských zemí pak společnost nabídne za 1190 korun. Cestující mohou akci s názvem Happy Weekend, jež probíhá na adrese www.lufthansa.com, využít od 18:00 v pátek 17. prosince až do nedělní půlnoci 19. prosince 2010. Akce se týká všech letů společnosti Lufthansa Italia, cestující z Prahy ocení zejména atraktivní ceny letenek do Milána a na navazující spoje do populárních destinací jako Barcelona, Madrid nebo Neapol. Nabídka platí pro cesty s odletem mezi 10. lednem a 31. březnem 2011.

  „Dva miliony cestujících přepravených od zahájení našeho provozu jsou důkazem vysoké spokojenosti s našimi službami, a ukazují také na rostoucí důležitost společnosti Lufthansa Italia jako lídra mezi italskými aeroliniemi. Těší nás, že nás zákazníci vnímají tak pozitivně,” uvedla Heike Birlenbach, viceprezidentka milánské divize společnosti Lufthansa Italia. „Doufáme, že tato speciální nabídka bude odměnou za věrnost našim cestujícím, a pro ty, kteří s námi zatím neletěli, příležitostí vyzkoušet si vysokou kvalitu našich služeb za velmi atraktivní ceny,” dodala.

  Jako obvykle ceny jednosměrných letenek zahrnují všechny poplatky a služby jako bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s váhou do 20 kg, možnost online odbavení a bezplatný palubní catering. Pokrmy na palubě podle hesla „Sentirsi a Casa” odrážejí vysoké standardy italské kuchyně a italsky mluvící palubní personál nabízí typické italské nápoje jako šumivé víno nebo čerstvě připravené espresso. Lufthansa Italia létá z milánského letiště Malpensa do Barcelony, Bari, Budapešti, Londýna (letiště Heathrow), Lisabonu, Madridu, Neapole, Paříže (letiště Charles de Gaulle), Palerma, Prahy, Stockholmu a Varšavy.

  Letenky a doplňující informace jsou k dispozici také na adrese www.lufthansaitalia.com.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Jan Laštovička
  GSM: +420 602 389 165
  E-mail: jan.lastovicka@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon lh_it_happy_weekend_cz.doc