Vydáno: 11.10.2018
UPS

UPS oznámila vůbec největší rozšírení služby My Choice, a to v 96 zemích

  SPOLEČNOST UPS OZNÁMILA VŮBEC NEJVĚTŠÍ ROZŠÍŘENÍ SLUŽBY MY CHOICE®, TA NABÍDNE ZÁKAZNÍKŮM NA CELÉM SVĚTĚ VĚTŠÍ KOMFORT

  • Firma uvedla službu UPS My Choice v Asii-Tichomoří, Africe, Latinské Americe, na Indickém subkontinentu a Blízkém východě, jde o největší expanzi od spuštění služby
  • Služba nabídne uživatelům v dalších 96 zemích a územích lepší možnost sledovat zásilku a ovlivňovat termín a místo doručení (závisí na dostupnosti)
  • Spotřebitelům služba přinese větší pohodlí a možnost kontroly, zatímco podnikům umožní flexibilní a pohotové dodání
  • Služba UPS My Choice překročila milník 52 milionů zaregistrovaných na celém světě včetně více než šesti milionů v Evropě

  ATLANTA, 11. října 2018 – Společnost UPS (NYSE: UPS) dnes oznámila celosvětové rozšíření služby My Choice v dalších 96 zemích a územích, služba je tak dostupná na celkem 112 trzích. Uvedení této služby s řízením doručení v zemích a regionech Asie-Tichomoří, Latinské Ameriky, Afriky, na Indickém subkontinentu a Středním východě a její rozšíření v Evropě zajistí včasné dodání zásilek na klíčových světových trzích e-commerce v období hlavní doručovací sezony před Vánoci.

  Rozšíření, které katapultuje službu UPS My Choice daleko za rámec původních 16 zemí a území, přichází ve dvou krocích: V první etapě došlo k rozšíření služby o dalších 48 míst po celém světě, a to během léta. Druhá fáze zahrnující dalších 48 zemí a území byla spuštěna tento měsíc a bude pokračovat v příštím roce.

  „Každý uživatel služby UPS My Choice bude mít přístup k e-mailovým upozorněním o doručení zásilky, upozorněním s odhadovaným časem dodání den před doručením a oznámením o proběhlém doručení,“ uvedl Nando Cesarone, prezident UPS International. „Pro přepravce rozšíření služby představuje omezení dotazů zákazníků a zmeškaných dodávek, zatímco spotřebitelé získají možnost lepšího sledování zásilky a v řadě případů také možnost přizpůsobit si termín a místo dodání.“

  Tato expanze, největší od doby uvedení služby před sedmi lety, přichází ve chvíli, kdy služba UPS My Choice dosáhla počtu 52 milionů zaregistrovaných na celém světě včetně více než šesti milionů v Evropě. Uvedený počet uživatelů včetně geografické dostupnosti služby poskytují odesílatelům e-commerce výraznou výhodu v návaznosti na růst obliby přeshraničního nakupování.

  Celosvětové rozšíření služby nabízí větší komfort, který umožňují promptní textová upozornění při správě doručení zásilky. V zemích, kde technologie umožňuje měnit doručení, mohou uživatelé směrovat balíčky do míst UPS Access Point®, odeslat je na jinou adresu nebo zvolit doručení v jiný den. V současné době existuje více než 28 tisíc míst UPS Access Point na světě, mezi ně patří také podniky s nezávislým vlastnictvím a provozem, které nabízejí vhodné a bezpečné místo pro vyzvednutí zásilek, jak to vyhovuje zákazníkovi.

  Rozšíření služby UPS My Choice v dalších zemích a územích je reakcí na požadavky a preference spotřebitelů v digitálním věku, které společnost UPS vnímá. Podle celosvětové studie UPS Pulse Online Shopper™ využívají spotřebitelé zejména v městských oblastech stále častěji alternativní možnosti doručení a díky online spotřebitelům roste zájem o doručení zásilky na alternativní místo. Rozšíření služby poskytuje spotřebitelům větší viditelnost zásilky během doručování, bez ohledu na místo a způsob jejího dodání.

  „Během více než čtvrt století, kdy UPS nabízí sledování zásilek, vnímáme, že spotřebitelé chtějí širší možnost volby, kontrolu nad doručením a větší komfort,“ řekl Cesarone. „Zapojením více globálních trhů do této oceňované služby nabízíme zasilatelům i spotřebitelům nástroje, které potřebují.“

  Countries and territories where UPS My Choice is available
  AlbánieEkvádorKamerunNigérieSrí Lanka
  AlžírskoEl SalvadorKanadaNikaraguaŠpanělsko
  AngolaEstonskoKatarNizozemskoŠvédsko
  ArgentinaEtiopieKazachstánNorskoŠvýcarsko
  AustrálieFilipínyKeňaNový ZélandTanzanie
  ÁzerbájdžánFinskoKolumbieOmánThajsko
  BahamyFrancieKostarikaPákistánTchaj-wan
  BahrajnGhanaKuvajtPanamaTunisko
  BangladéšGibraltarKyprParaguayTurecko
  BelgieGuatemalaLitvaPeruAmerické Panenské ostrovy
  BermudyHondurasLotyšskoPobřeží slonovinyUganda
  BolívieChileLucemburskoPolskoUkrajina
  Bosna a HercegovinaChorvatskoMacaoPortorikoSpojené arabské emiráty
  BrazílieIndieMaďarskoPortugalskoSpojené království
  BulharskoIndonésieMalajsieRakouskoSpojené státy
  BurundiIrskoMalawiRumunskoUruguay
  Česká republikaItálieMaltaRuskoVenezuela
  ČínaIzraelMarokoRwandaVietnam
  DánskoJaponskoMauriciusŘeckoZambie
  Dominikánská republikaJižní AfrikaMexikoSaudská ArábieZimbabwe
  DR KongoJižní KoreaMoldavskoSingapur
  DžibutiJordánMosambikSlovinsko
  EgyptKajmanské ostrovyNěmeckoSrbsko
  Společnost UPS
  UPS (NYSE:UPS) je světový lídr v oblasti logistiky a nabízí širokou škálu řešení včetně přepravy balíků a nákladní přepravy, usnadnění mezinárodního obchodu a rozvoje pokročilých technologií, díky kterým lze efektivněji řídit dění v obchodním světě. Hlavní sídlo společnosti je v Atlantě, USA. UPS své služby poskytuje ve více než 220 zemích a teritoriích světa. Adresa internetových stránek společnosti je ups.com®, korporátní blog naleznete na longitudes.ups.com. Novinky a zprávy UPS jsou k dispozici na pressroom.ups.com.


  # # #

Kontakt: