Vydáno: 15.7.2009
Lufthansa

Z Prahy do Severní Ameriky levně a bezpečně, teď nebo později

  Lufthansa nabízí zlevněné letenky na dálkové lety
  Vstřícný přístup k českým klientům Lufthansy po zavedení víz do Kanady

  Letenky na jeden z 265 letů, které Lufthansa týdně vypravuje do Severní Ameriky, lze nyní rezervovat za cenu od 13 490 korun. Právě za tolik se dá nyní pořídit letenka do New Yorku, kam Lufthansa létá šestkrát denně. V aktuální nabídce zlevněných letenek jsou i další atraktivní destinace v Africe a Asii.

  „Lufthansa má na trasách do USA tradičně silné postavení a ani v budoucnosti se své pozice nevzdáme,” uvedla Dörte Klein, generální ředitelka společnosti Lufthansa v ČR a SR. „S našimi partnerskými přepravci nyní nabízíme 3 444 letů týdně do 147 severoamerických měst. Mezi městy, kam lze letět za sníženou cenu, samozřejmě nechybí destinace oblíbené cestovateli z Čech, jako například New York, Miami nebo Toronto,” dodala Klein.

  New York je vůbec nejoblíbenějším americkým cílem společnosti Lufthansa. Lety jsou vypravovány z Mnichova, Frankfurtu a Düsseldorfu. Zázemí společnosti na newyorských letištích Newark a JFK tak společnost věnuje zvláštní pozornost. Lufthansa na letišti JFK nedávno otevřela nově modernizované salonky včetně prostor určených výhradně pro držitele letenek první třídy a členy tzv. HON Circle.
  Společnost vychází vstříc i cestujícím, kteří potřebují speciální asistenci. Například právě u dálkových letů s přestupem na velkých letištích v Německu je pro rodiny s dětmi a seniory připravena asistenční služba, která je může celý pobyt na letišti provázet a pomoci při přestupu.

  Zlevněné letenky s odletem do konce září jsou v prodeji do 28. července. Klienti, kteří chtějí odletět od října do konce března příštího roku, mohou své letenky rezervovat až do 5. srpna. Letenky je možné objednat prostřednictvím internetových stránek www.lufthansa.com. Další informace o aktuálních tarifech lze najít v sekci „Top Offers”.

  Vzhledem k nově zavedené vízové povinnosti pro cesty do Kanady se Lufthansa výjimečně rozhodla umožnit bezplatnou změnu či vrácení letenek do Kanady klientům, kteří mají letenky s termínem odletu do 31. července. Toto vstřícné gesto se týká i držitelů letenek, které obvykle vrátit či změnit nelze.

Kontakt: