Vydáno: 28.6.2002
KPNQwest/GTS

Úspory ano, ale na správném místě

  Praha/Liberec 28. června 2002 – Výběrem dalšího poskytovatele telekomunikačních služeb ušetří Magistrát města Liberec nejméně 10 % nákladů za hlasové telefonní služby. Podle smlouvy, která byla včera uzavřena, bude tyto služby liberecké městské správě poskytovat největší tuzemský alternativní operátor, společnost KPNQwest/GTS. Po Ústí nad Labem je to v severních Čechách již druhý magistrátní úřad, který si pro poskytování hlasových služeb vybral tohoto alternativního operátora.

  „Magistrátní rozpočet není nafukovací,“ sdělil Libor Rygál, tajemník Magistrátu města Liberec. „Při současném objemu využívání telekomunikačních služeb se bude úspora nákladů pohybovat v řádu několika desítek tisíc korun ročně. Ty pak může město využít k jiným účelům,“ dodal Rygál. Společnost KPNQwest se v Liberci rovněž hodlá ucházet o udělení zakázky na vytvoření nového moderního informačního systému.

  GTS a KPNQwest, které od května letošního roku vytvořily jeden provozní celek, jsou v ČR největším alternativním operátorem poskytujícím komplexní nabídku hlasových, datových, internetových, operátorských a integrovaných služeb.
  Kontakt:
  KPNQwest / GTS
  David Duroň, marketingový ředitel a tiskový mluvčí
  Tel.: 02/96 157 376
  E-mail: david.duron@gtsgroup.cz

  Donath-Burson-Marsteller
  Radek Stavěl
  GSM: 0602-682 608
  radek_stavel@cz.bm.com

Soubory ke stažení:

Document Icon Magistrat_plati_mene.doc