Vydáno: 23.5.2012
BILLA ČR

BILLA má rýži z Řecka a Itálie

  Praha 23. května 2012 - Maloobchodní řetězec BILLA dnes potvrdil, že má v nabídce pouze rýži s původem z Řecka a Itálie. Prodává ji pod značkami Vitana, Lagris a Brilliant. Rýži v bio kvalitě z Itálie pro privátní značku BILLY Naše Bio dodává společnost Bio Natura. Se svými stálými dodavateli rýže BILLA dlouhodobě spolupracuje a jejich produkty podrobuje pravidelným laboratorním testům prokazujícím kvalitu i zdravotní nezávadnost. V prodeji tedy nemá žádnou rýži od ani od polských dodavatelů, ani s původem z Polska.

  „Dlouhodobě preferujeme české dodavatele zboží, celkem 65 % všech námi prodávaných produktů má český původ,“ potvrdil dlouhodobou strategii řetězce její generální ředitel v ČR a na Slovensku Jaroslaw Szczypka. „Nabídku zboží dále doplňujeme převážně o produkty z různých zemí EU, mezi kterými nechybí ani Polsko. Spolupracujeme ale pouze s prověřenými dodavateli, jejichž produkty jsou pravidelně testovány v parametrech kvality i zdravotní nezávadnosti,“ dodává Szczypka.

  Maloobchodní řetězec BILLA provozuje v České republice v současnosti 203 prodejen a zaměstnává více než 6 000 lidí. Sortiment je orientovaný převážně na potraviny denní potřeby, čerstvé ovoce a zeleninu, pečivo a maso.

Kontakt:
  Donath Business & Media
  Gabriela Bechynská
  GSM: +420 731 453 102
  E-mail: gabriela.bechynska@dbm.cz

  Soubory ke stažení:

  Document Icon BILLA_nema_polskou_ryzi.doc