Vydáno: 5.8.2009
BILLA ČR

Obyvatelé Modřan na tom budou o dost líp

  BILLA zítra otevře pro své modřanské zákazníky nově rekonstruovanou prodejnu v Plovdivské ulici na Praze 4. Přestavba v zázemí prodejny začala za provozu v polovině června. Začátkem července byla prodejna úplně uzavřena a probíhala intenzivní rekonstrukce vnitřních prostor. Pro větší pohodlí zákazníků byla položena nová dlažba, nainstalováno moderní osvětlení i prostornější pokladny. V oddělení čerstvého zboží funguje nové chladící zařízení, vyměněné regály zpřehlednily vnitřní uspořádání prodejny včetně oddělení lahůdek. Při pohledu zvenčí upoutá upravený vchod a zářivá fasáda. Prodejní plocha supermarketu se díky úpravám zvýšila na 982 m2, což odpovídá standardnímu formátu filiálek BILLA v ČR. Prodejna poskytne pracovní příležitost pro přibližně 40 pracovníků.

  „Modřanský supermarket je plně podřízen potřebám zákazníků,“ říká Jaroslaw Szczypka, generální ředitel společnosti BILLA. „Kromě moderního interiéru a zázemí nabídne zákazníkům široký sortiment čerstvého zboží, zejména ovoce, zeleniny, masa, lahůdek, pečiva a mléčných produktů a hlavně vysoký nákupní standard. Podle nejnovějších trendů a požadavků na spokojenost zákazníků i zaměstnanců takto ročně upravíme 6 až 8 prodejen. Zákazníkům chceme poskytovat příjemnější a pohodlnější nákup. Každý rok proto investujeme do obnovy prodejní sítě řádově 250 milionů korun,“ dodal Szczypka. Podle Radka Svobody, vedoucího nově otevíraného supermarketu BILLA, se mají zákazníci na co těšit. „My se zase těšíme na naše staronové i nové zákazníky,“ uzavřel Svoboda.

  Společnost BILLA v současné době zaměstnává téměř 6000 pracovníků. Do konce letošního roku plánuje otevřít ještě 6 zcela nových prodejen a zvýšit tak jejich celkový počet v České republice na 200. Ve všech svých prodejnách nyní BILLA zákazníkům nabízí bezplatné členství v BILLA – Clubu, v rámci něhož mají zákazníci možnost získávat při každém nákupu BILLA body, které mohou využít k výhodnějšímu nákupu vybraného zboží. Podrobnější informace o členství v klubu i dalších akcích společnosti BILLA jsou k dispozici na internetových stránkách www.billa.cz.

Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Beata Bartošová
  GSM: +420 602 389 161
  E-mail: beata.bartosova@bm.com

  Soubory ke stažení:

  Document Icon billa_modrany.doc