Vydáno: 6.2.2001
Boeing

Změny ve vedení Aera Vodochody

  Praha/Vodochody, 6. února 2001 – Vedení společnosti Aero Vodochody oznámilo některé změny ve svém managementu. Ze společnosti odešli k 31. lednu letošního roku obchodní ředitel Zdeněk Prokop a ředitel pro strategii Adam Straňák. Dosavadní finanční ředitel Igor Stratil byl v souvislosti s pověřením jinými úkoly v oblasti finančního řízení firmy na jeho místo nastoupil Vladimír Jarošem.

  „K některým personálním změnám došlo v důsledku strukturálních změn v naší organizační struktuře a měnícími se potřebami naší firmy,“ uvedl Petr Hora, prezident Aera Vodochody, a.s. „Současně bych chtěl poděkovat za odvedenou práci těm, kteří ze společnosti odcházejí – vykonali kus dobré práce,“ dodal Petr Hora.

  Nově nastupující Vladimír Jaroš (narozen 1967) vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně a v roce 1994 absolvoval MBA v Praze. Jaroš působil mimo jiné jako auditor ve společnosti Delloitte & Touche v letech 1994-7. Poté se stal finančním ředitelem firmy Hydro Czech Republic, kde působil do ledna letošního roku.


  Fotografie Vladimíra Jaroše je k dispozici na vyžádání v elektronické podobě.

  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Josef Vacl
  Tel.: 02/2421 1220
  Fax: 02/2421 1620

Soubory ke stažení:

Document Icon Jaros.doc