Vydáno: 4.8.2002
DBM

PR agentura získala výroční cenu

  Praha 4. srpna 2002 – Fond pro americká studia (The Fund for American Studies) udělil včera společnosti Donath-Burson-Marsteller svou výroční cenu, The Free Enterprise Corporate Award. Jejím udělením vyjadřuje fond uznání společnostem, které finančně i prakticky podporují Americký institut pro politické a ekonomické systémy, který společně v Praze již deset let pořádají Univezita Karlova v Praze a Georgetown University ve Washingtonu. Za uplynulých deset let institut absolvovalo již více než 800 studentů z 27 zemí střední a východní Evropy a USA. Cena byla dosud udělena společnostem Pfizer (1996), Citibank (1997), Hewlett-Packhard (1998), Eurotel Praha (1999), Eli Lilly & Co. (2000) a Winterthur Pension Fund (2001).

  „Fond nerozlišuje malé a velké firmy. Hodnotíme odhodlání sponzorů pražského programu fondu dát studentům šanci získat znalosti, které pak uplatní na vedoucích postech ve svých zemích,“ uvedl při udílení ceny člen výboru pověřenců fondu Don Cogman.

  Fond pro americká studia již déle než třicet let připravuje mladé lidi pro převzetí odpovědnosti ve vedoucích funkcích ve společnosti na základě principů čestného řízení a správného chápání systému volného trhu. Fond ve spolupráci s Georgetown University ve Washingtonu sponzoruje pořádání intenzivních vzdělávacích institutů v různých zemích světa. Pražského institutu, který byl včera ukončen slavnostní promocí ve Velké aule pražského Karolina, se letos po výběru z více než 500 uchazečů zúčastnilo 122 studentů. Výuka probíhá v angličtině za účasti amerických a českých akademických pedagogů.

  Kontakt:
  Donath-Burson-Marsteller
  Michal Donath
  GSM: 0602 222 128
  michal_donath@cz.bm.com

  The Fund for American Studies

Soubory ke stažení:

Document Icon Cena_pro_DBM.doc Document Icon trofej_FAS.JPG