Vydáno: 12.9.2012
BILLA ČR

BILLA v DBK otevírá v novém

    Řetězec supermarketů BILLA dnes uvedl do plného provozu rekonstruovanou filiálku v obchodním centru DBK Budějovická na Praze 4. Úpravy prodejny při zachování prodeje trvaly zhruba dva měsíce. Za tu dobu filiálka kompletně vyměnila všechna chladící a mrazící zařízení i osvětlení, která jsou nově energeticky úsporná. Změny se dočkal celkový koncept prodejny, nové jsou nižší regály, barevné provedení i způsob prezentace zboží. Největší novinkou je centrálně umístěný ostrůvek s ovocným barem a lahůdkami v zadní části prodejny. Supermarket v DBK je další z řady již zrekonstruovaných prodejen BILLA.

    „BILLA v DBK je jednou z našich nejnavštěvovanějších prodejen, taková naše výkladní skříň,“ říká Jaroslaw Szczypka. „Denně zde nakupuje několik tisíc zákazníků,“ dodává Szczypka. Filiálka na Budějovické se řadí mezi prodejny s největší prodejní plochou, kterou řetězec BILLA v rámci ČR obvykle obsazuje. Celkem zabírá 1760 metrů čtverečních.

    Supermarket BILLA se v obchodním centru DBK nachází v nultém patře. Nabízí zde svůj tradiční sortiment kvalitních a čerstvých potravin a také všechny vlastní značky, které zákazníci zakoupí pouze v prodejnách řetězce. Patří mezi ně výhradně české maso Vocílka, řada produktů Naše bio, prémiová značka BILLA, Clever pro produkty za rozumnou cenu, hotová jídla Chef Menu a kosmetika My.

    Celkem je nyní v portfoliu BILLY v České republice 203 prodejen. BILLA v nich zaměstnává více než 6 200 pracovníků.


    Poznámka: Fotografie rekonstruované prodejny najdete v příloze této tiskové zprávy, případně zašleme na vyžádání.

Kontakt: